Žiniasklaida: Kadyrovo būklė stipriai pablogėjo

Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo būklė stipriai pablogėjo, rašo „Kanal 24“.

Leidinys remiasi savo šaltiniais Ukrainos žvalgyboje.

Anot jų, R. Kadyrovas yra „arti mirties“ – šiuo metu jo būklė vertinama kaip labai sunki, tačiau jis vis dar yra gyvas.

Kiek vėliau UNIAN paskelbė Ukrainos žvalgybos atstovo Andrijaus Jusovo komentarą, kuriame jis taip pat nurodė, kad R. Kadyrovo būklė yra sunki.

„Deja, negalime patvirtinti gerų naujienų, kurių laukia visi geri pasaulio žmonės. Tačiau galime pareikšti ir patvirtinti, kad jis yra sunkios būklės“, – cituojamas jis.

Kiek anksčiau kitas Ukrainos leidinys „Obozrevatel“ skelbė, kad R. Kadyrovui buvo atlikta inksto persodinimo operacija, tačiau organas neprigijo.

Praėjusios savaitės gale paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame R. Kadyrovas vaizdo įraše paneigė gandus apie savo blogą sveikatos būklę.

Po vaizdo įrašu rašoma: „Primygtinai patariu visiems, kurie internete negali atskirti tiesos nuo melo, pasivaikščioti gryname ore ir susitvarkyti savo mintis“.

Savo ruožtu JAV Karo studijų instituto analitikai skelbia, kad R. Kadyrovo sveikatos problemos kelia grėsmę Rusijos prezidento Vladimiro Putino valdymo stabilumui Čečėnijoje. Rusijos informacinėje erdvėje matomas didelis ilgalaikis susirūpinimas R. Kadyrovo sveikata pažymi V. Putino priklausomybę nuo Čečėnijos vadovo išlaikant stabilumą šiame regione.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer