Bunkė ar Siegel: paaiškėjo, kurios verslas uždirbo daugiau milijonų

Nataliją Bunkę ir Viktoriją Siegel vienija ne tik tai, kad jų vaikų bendras tėvas yra Danielius Bunkus. Šios dvi žinomos moterys yra ir verslininkės.

N. Bunkė turi bendrovę „Pop Diva“, kuriai priklauso internetinė parduotuvė „Home by NB“, prekiaujanti, be kita ko, kosmetika, parfumerija, namams skirtomis prekėmis ir pan.

Tuo metu V. Siegel priklauso mažoji bendrija „shopbysiegel“, kurioje taip pat pardavinėjamos panašios prekės.

Abiejų žinomų moterų bendrovės Registrų centrui jau pateikė finansines ataskaitas už praėjusius metus. Jose nurodoma, kiek pajamų gauta, kiek išlaidų patirta ir koks galutinis pelnas pasiektas.

Taigi, N. Bunkės bendrovės „Pop Diva“ pardavimo pajamos praėjusiais metais viršijo 3,349 mln. eurų. Iš jų atėmus visas patirtas sąnaudas gautas 79 tūkst. eurų grynasis pelnas.

Jeigu šią sumą moteris norėtų išsimokėti dividendais į asmeninę sąskaitą, tuomet nuo jų turėtų sumokėti 15 proc. gyventojų pajamų mokestį.

Palyginti su ankstesniais metais, N. Bunkės bendrovės pajamos išaugo kone dvigubai, bet dar labiau padidėjo ir išlaidos, dėl to per du kartus susitraukė grynasis pelnas (2022 m. jis buvo 197 tūkst. eurų)

Tuo metu V. Siegel įmonė „shopbysiegel“ ataskaitose nurodė pernai gavusi 5,016 mln. eurų pardavimo pajamas. Iš jų atėmus visas išlaidas gautas 796 tūkst. eurų grynasis pelnas.

Palyginti su ankstesniais metais šios moters verslo pajamos susitraukė 600 tūkst. eurų, tačiau grynasis pelnas sumažėjo tik 60 tūkst. eurų.

www.tv3.lt

Site Footer