Daina Bilevičiūtė – apie atviras fotosesijas ir vestuves: pasiūlymų iš vyrų sulaukia iki šiol

Entuziazmu ir pozityvumu trykštanti atlikėja Daina Bilevičiūtė išgyvena laimingą etapą – balandžio 9-ąją mini 60-ąjį jubiliejų. Su trenksmu bei reikšminga fotosesija apvalią sukaktį pasitikusi moteris neslepia šiuo metu besimėgaujanti gyvenimu tokiu, koks jis yra.

Sulaukusi naujienų portalo tv3.lt skambučio, pakiliai nusiteikusi atlikėja pasakojo, kad kol kas didelės jubiliejaus šventės nerengs.

„Šiandien bus tik „cepelinų balius“, pati šventė vyks Tenerifėje. Atvažiuos mano draugai, iš Anglijos atvyks fotografas, darysime fotosesijas ant jūros kranto. Anūkui dar tik pusė metukų, tad, ko gero, jam šventėje būti nepavyks.

Neseniai jis pradėjo rodyti „aukštas natas“, tad juokėmės, į ką jis taip atsigimė“, – juokėsi Daina.

Nori būti kitokia

Neeilinio gimtadienio proga pašnekovė taip pat įsiamžino moteriškoje fotosesijoje.

„Fotosesija atskleidžiau moteriškumą – noriu, kad moterys save priimtų tokias, kokios yra. Dabar toks gyvenimo etapas, kuriame dar labiau mokausi nebijoti savęs ir priimti tokią, kokia esu.

Žmonės mato, kas yra tikra ir natūralu, tad sulaukiu nemažai gerų komplimentų. Aišku, visada atsiranda ir neigiamų komentatorių, bet be jų tikrai nebūtų jokio populiarumo.

Esu už moters saviraišką, natūralumą. O tą mato ir mano draugai, ir mane mylintys vyrai. Šiuo metu jaučiuosi labai gerai, esu tikrai laiminga“, – šypsosi moteris.

Save priimti tokią, kokia yra – be pagražinimų, nereikalingų operacijų bei korekcijų – Daina išmoko jau seniai. 

„Turbūt savo 70-mečiui darysiu gyvenimo nuotraukų retrospektyvą. Mano pirma fotosesija, kurioje aš pozavau nuoga, įvyko turbūt prieš 15 metų. Visada kovoju už tas moteris, kurios yra nestandartinės ir nebijo būti savimi, kurios nesigražina kūno prisipūtimais ir kitokiomis priemonėmis.

Tuo pačiu jos yra laimingos ir gerbiamos, tiesiog reikia jas suprasti. Man kartais būna keista, kai ateina mano akiai labai graži, jaunesnė mergina ir sako, kad jai reikia prisipūsti lūpas, pasidaryti papus, išsitempti klubus.

Niekada nesuprasiu šitos mados. Jos visos sako: „Aš čia sau noriu“. Nesuprantu to noro būti tokiai, kaip kiti. Aš kaip tik visada noriu būti kitokia“, – atskleidžia atlikėja. 

Nesigėdija nuogo kūno

Demonstruodama tokį požiūrį ir atviras fotosesijas, moteris neslepia, kad savo požiūrio kitiems įpiršti nemėgina, kaip ir nesistengia kitiems būti pavyzdžiu. Anot jos, ji tiesiog nori būti savimi.

„Man taip likimas lėmė, kad mano visos draugės yra už mane lieknesnės. Ir atėjusios jos visada verkia, kad yra storos, ir kad joms reikės badauti. Visada joms sakau, kad „pampuška esu aš, o ne jos“. Visada tokį atsakymą išgirdusios jos nutyla.

Manau, kad žmonės šiais laikais labai sureikšmina maisto, kūno kultą, dingsta visi vidiniai dalykai. Kadangi esu prie meno, tų dalykų taip stipriai nesureikšminu. Aišku, visada noriu pasitempti ir būti gražesnė“, – sako ji.

Nors ir ledai po truputį pralaužiami, daugelis dar iki šiol gėdijasi savo nuogo kūno ir jo nedemonstruoja.

Pašnekovė tikina, kad savo kūno gėdytis nevalia – kultūra rodo, kad ir seniau žmonės žavėdavosi pilnesniais, nuogais moterų kūnais.

„Visada ėmiau pavyzdį iš senovinių paveikslų, pavyzdžiui, iš Peterio Paulo Rubenso, kuris tapė apkūnias nuogas moteris. Buvo ne vienas dailininkas, kuris apkūnume matė grožį ir estetiką. Kai man būdavo pasiūlytos vienokios ir kitokios fotosesijos, neretai nuspręsdavau padaryti retrospektyvą vienų ar kitų paveikslų tematika.

Ne vienas vyras mane priima tokią, kokia esu, kas irgi suteikia nemažai pasitikėjimo savimi. Daugeliui vyrų tai ir patinka“, – neslepia moteris.

Prabilo apie santuoką

Prieš 10 metų, sulaukusi 50-mečio, Daina kalbėjo ir apie norą gyventi santuokoje. Visgi ji tikina šiuo metu apie tai visai negalvojanti.

„Buvo toks momentas, bet jis praėjo. Man dabar labai gerai, kaip yra dabar. Gyvenu laisva, džiaugiuosi babos statusu. Apie savo anūką sukūriau ir dainą, jos įrašymas turbūt vyks Šveicarijoje. Su nauju statusu atėjo ir nauji įspūdžiai.“

Nors moteris nedetalizavo, anot jos, tas pats vyras jai siūlė susituokti ne vieną kartą:

„Anksčiau buvo susukta galva, kad santuoka bus, bet kažkaip greitai viskas taip ir praėjo. Tas žmogus, kuris siūlė susituokti, dar iki šiol man rašo ir gailisi, kad vestuvės visgi neįvyko. Nors jis mano, kad juo negaliu pasitikėti, susituokti siūlė dar prieš pusmetį.“

www.tv3.lt

Site Footer