Daina Bilevičiūtė išpildė seną svajonę – prieš objektyvą pozavo nuoga: siunčia svarbią žinutę

Daina Bilevičiūtė jau ilgus metus kalba apie drąsa ir nevaržomą laisvę būti savimi. Moteris įsitikinusi – svarbiausia gyvenime yra džiaugtis savo išskirtinumu ir tą pabėžia naujoje fotosesijoje.

„Ne paslaptis, kad aš iš tų moterų, kurios reiškiasi, kovoja už šiek tiek kitokios moters įvaizdį. Jei moteris pilna, išraiškingų formų, nė vienas šiandien nepasakys – gerai atrodanti, gražios figūros ir t.t.

Bus pridėta pilna epitetų – stora, negraži ir galiausiai nesveika. Čia jau ir sveikos gyvensenos specialistai pradeda savo žaidimus“, – sako Daina ir tuojau pat prideda ketinanti ir toliau laikytis savo pozicijos.

Pasak D. Bilevičiūtės, jai teko išmokti džiaugtis savo formomis ir priimti jas kaip išskirtinumą. Moteris tikina, išmokusi nejausti neapykantos savo kūno formoms.

Daina Bilevičiūtė savo sekėjus prieš kurį laiką nustebino nauja fotosesija. Fotosesijos idėją moteris sugalvojo prisiminusi senovę – tuos laikus, kai grožio standartai buvo šiek tiek kitokie.

„Išpildžiau savo svajonę kartu su fotografe Vaiva Gerve sukurti fotosesiją pagal Renesanso laikų genijus, kurie matė moterį gražią ir tobulą!

Pavaizduoti kūnai pilnai atitinka šiuolaikines moters formas. Niekas netobulinta, niekas neprisiūta, viskas savo ir taip kaip yra – natūraliai. Deja, šiuolaikinis moters įvaizdis darosi sintetinis, silikoninis. Visos nori būti panašios kaip gatvės grindinio akmenys“, – atsidūsta D. Bilevičiūtė.

„Jei renesanso amžiaus vyrai tapytojai įamžino moterį tokią kokia ji yra – tai kodėl dabar reikia viska sudarkyti? Gerai – yra visokių. Ir tegul būna visokių.

Tačiau kodėl, jei esi ne 90-60-90, jau esi ne Moteris?“ – sako D. Bilevičiūtė ir išduoda, jog jos kūno apimtys nedaro įtakos jos buvimui savimi.

„Esu laiminga,kad visi gyvenimo etapai buvo gražūs.Teko pabūti ir nuo mažiausio – iki didžiausio… Ir visada buvau savimi!

Tad šiandien pristatau renesansišką fotosesiją „Atgimimas jau XXI amžiuje“! Tad gražėkite ir gyvenkite laimėje Renesansiškos moterys!“, – ragina Daina Bilevičiūtė

worldrecipes.eu

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer