Dar viena šiurpi ryklio auka: 17-metė atsidūrė ligoninėje

17-metė Addison Bethea vandenyje užpuolė beveik 3 metrų ryklys, mergina skubiai išgabenta į ligoninę.

Kaip rašo „The Guardian“, vietos pareigūnai mano, kad 17 metų Bethea prie Keatono paplūdimio (Florida) užpuolė beveik 3 metrų ilgio ryklys, kai ši plaukė maždaug pusantro metro gylyje.

Merginai atliktos jau dvi operacijos, o ketvirtadienį amputuota dalis kojos, pranešė medikai. Ryklys padarė didelę žalą Addison Bethea dešiniajai kojai.

Jos koja buvo amputuota tiesiai virš dešiniojo kelio.

„Tai yra geriausias Addison scenarijus ir geriausias pasirinkimas sugrąžinti ją į kuo normalesnį gyvenimą“, – sakoma jos motinos pranešime.

Pasak Floridos žuvų ir laukinės gamtos apsaugos komisijos, ryklių atakos yra retos ir 30 kartų didesnė tikimybė, kad Floridoje žmogų nutrenks žaibas, nei jį užpuls ryklys.

Primename, kad liepos pirmąją dieną dvi poilsiautojos Egipte tapo siaubingų ryklių išpuolių Raudonojoje jūroje aukomis – viename vaizdo įraše rodomas momentas, kai 68 metų austrų pensininkė beviltiškai bando grįžti į krantą po to, kai jai buvo nuplėštos galūnės.

Gelbėtojai Raudonosios jūros kurorte šaipėsi, kai angliškai kalbantys turistai jiems pasakė, kad netoliese plaukioja rykliai. Pasak šaltinių, viena iš moterų, Rumunijos pilietė, dingo iš prabangaus viešbučio likus dviem dienoms iki austrės užpuolimo.

Jei tai tiesa, tai reiškia, kad valdžia per vėlai suvokė tikrąjį pavojų, su kuriuo susiduria turistai populiariajame Egipto kurorte. Gali būti, kad rumunė buvo užpulta dar prieš austrę ir tapo pirmąja auka.

Taip pat teigiama, kad angliškai kalbantys turistai įspėjo gelbėtojus apie ryklius likus 15 minučių iki 68 metų austrės Elisabeth Sauer tragiškos atakos.

Teigiama, kad šie „juokėsi“ ir pasakė: „Sahl Hasheesh mieste nėra ryklių ir niekada nebuvo“.

Ryklio sudarkytas 40 metų rumunės kūnas buvo rastas ant koralų praėjus mažiausiai dviem dienoms po to, kai buvo pranešta apie jos dingimą.

Rusijos turistai teigia, kad gelbėjimo komanda jiems neleido nufilmuoti makabriškos scenos, kai moters palaikai buvo pakuojami į maišus. Vienas liudininkas teigė, kad „trūko pusės moters kūno“. Kitas turistas paplūdimio bare pasakojo, ką ką tik matė.

„Akivaizdu, kad tai buvo lavonas“, – sakė jis. „Nužudė ryklys… Jie sudėjo žmogaus palaikus į maišus. Prieš penkias minutes. Ten buvo šeši policininkai. Privažiavo elektromobilis, ten ir sudėjo maišus. Po velnių… tai jau antra ryklio auka.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer