Darbdavio išpuolis sukrėtė 5 mėnesį nėščią Eveliną – bijojo prarasti vaikelį

Šiandien vienoje Mažeikių įmonėje buhaltere dirbusi Evelina (vardas pakeistas – red. past.) – laiminga mama. Bet dar visai neseniai jauna moteris išsigando, kad jos dar negimusiam vaikeliui gali nutikti kažkas baisaus, kai jos buvęs viršininkas užsipuolė 5 mėnesį nėščią darbuotoją. Apie tą dieną patirtus išgyvenimus Evelina papasakojo laidoje „Prieš srovę“.

Evelina pasakojo, kad tarp jos ir viršininko ilgą laiką tvyrojo įtampa. Mažeikių verslininkas esą nuolat mėtė užgaulias replikas ir kitaip kabinėdavosi prie buhaltere įmonėje dirbančios moters. Tačiau vieną dieną vyras peržengė visas ribas ir fiziškai užsipuolė 5 mėnesį nėščią darbuotoją.

Stebėjimo kamerų nufilmuotoje medžiagoje matyti, kaip galimai apsvaigęs Evelinos viršininkas atima iš jos ausines, o jai norint jas atsiimti, ima stumdytis ir galiausiai ėmė trankyti ją tuo, kas papuolė po ranka.

„Tiesiog pasimečiau. Ir iš filmuotos medžiagos matosi, kad aš tiesiog stoviu ir nesuprantu, kas vyksta, ką jis toliau darys“, – pasakojo Evelina.

Daugiau istorijos detalių ir ką apie situaciją pasakė Evelinos darbdavys, pamatykite antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer