Didysis Naglio Šulijos balandžio mėnesio horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Šį balandį bus trys gana svarbūs astrologiniai įvykiai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Iš tiesų jie bus vidutinio dydžio, bet 2024 metais didelės svarbos astrologinių įvykių apskritai nebus, tad nesant tokių dėmesį kreipiam į tuos, kurių mastelis menkesnis. Visi trys įvykiai bus tokie, kad iš anksto labai sunku pasakyti ką jie lems arba galėtų lemti, bet kartu jie yra tarsi žymekliai – jų metu išryškėja nauji politinio ir ekonominio gyvenimo vektoriai, galiosiantys nuo dviejų iki maždaug dvylikos metų. Tad – pradedam stebėjimus.

Pirmasis įvykis – tai Saulės užtemimas balandžio 8 d. 21 val. 22 min. prasilenks su Saule, tai yra įvyks tiksli Jaunatis ir tuo pat metu įvyks Saulės užtemimas. Kaip ir prieš tai buvusio Mėnulio užtemimo, mes jo nematysime, bet jis puikiai matysis rytinėje Ramiojo vandenyno dalyje, Šiaurės ir Centrinėje Amerikoje bei vakarinėje Atlanto vandenyno dalyje.

Visiško užtemimo takas prasidės netoli Havajų salų, toliau eis per Meksikos teritoriją, JAV sieną kirs Teksaso valstijos ribose ir praeidamas pro pat Vašingtoną bei Niujorką nusidrieks Kanadai priklausančio Labradoro pusiasalio link. Vadinasi, būtent tiems kraštams bei miestams užtemimas įtaką darys pirmiausia, todėl politinius bei ekonominius įvykius stebėti reikia visų pirma ten.

Gyvenimui Lietuvoje nematomas užtemimas didesnės įtakos greičiausiai nedarys, tačiau tikėtina, kad iš prigimties ar dėl kokių nors kitokių priežasčių dvasiškai bei psichiškai nestabilūs piliečiai gali būti truputį nervingesni ir truputį irzlesni – su visomis pasekmėmis mūsų visų būčiai ir buičiai.

Tuojau po Saulės užtemimo, jau balandžio 10 d. Žuvų ženklu greičiau judantis Marsas pasivys ir pralenks lėčiau judantį Saturną. Abi planetos Žuvų ženkle yra toli gražu ne stipriausios, bet jų susitikimo vienoje vietoje metas yra svarbus. Marsas – tai kova, Saturnas – tai atkaklumas, tad Marsas + Saturnas = atkakli kova tam tikroje srityje arba vietoje maždaug dviejų metų trukmės ciklui.

Čia reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad balandžio 8 d. užtemimas įvyks Avino ženkle, o Marsas yra Avino valdovas, taigi, tarp šių dviejų įvykių yra ryšys. Taip pat reikia pastebėti, kad ir Marsas, ir Saturnas yra planetos piktavalės, tad jeigu tuo metu kils bėdų, – jos gali būti maždaug dviejų metų laikotarpiui.

Trečias mėnesio įvykis – Jupiterio ir Urano susitikimas Jaučio ženkle. Jupiteris – tai jėgų antplūdis, optimizmas ir galimybė drąsiai žengti pirmyn, Uranas – naujas žvilgsnis į esamus dalykus, išradingumas ir kūrybiškumas, Jautis – tai prakticizmas. Vadinasi Jupiteris + Uranas Jautyje = pozityvūs sprendimai ekonomikoje ir finansų srityje. Būtų maždaug 12 metų trukmės ciklas.

Dalykinio gyvenimo globėjas ir valdytojas Merkurijus didžiąją mėnesio dalį judės Avino ženklu atbulai (retrogradinė fazė), todėl didelio dalykinio aktyvumo tikėtis sunku, proveržio ieškant naujų sprendimų irgi greičiausiai nebus, bet neblogai seksis įprasti ir gerai žinomi darbai. Vėl pirmyn Merkurijus pajudės tiktai balandžio 25 d., vadinasi ir sėkmė dalykiniuose reikaluose grįš tiktai gegužę.

Venera pirmyn judės didžiuliu greičiu. Mėnesio pradžioje ji bus dar Žuvų ženklo pabaigoje, balandžio 5 d. įžengs į Aviną, o balandžio 29 d. pereis į Jautį. Kitaip tariant, per vieną mėnesį ji pabuvos net trijuose Zodiako ženkluose! Žinoma, daugiausia laiko ji bus Avino ženkle. Būdama čionai ji nėra subtili ir meniška, bet stengiasi būti efektyvi. Vaizdžiai tariant, tai laikas kai silikonas laimi prieš meniškumą ir gerą skonį.

Avinas

Balandžio mėnesį būsite energingi ir veiklūs, ypač tose srityse, kurios svarbios jums asmeniškai. Dalykinius reikalus tvarkyti seksis sunkiau, gali būti daug nedidelių nesklandumų. Taip pat balandis – puikus mėnuo puoselėti jausmus ir visa, kas su jais susiję. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio ir patogumų kūrimu. Mėnesio pabaigoje pradės ryškėti ir stiprėti supratimas, kad asmeninis pripažinimas yra labai puiku, bet svarbu ir tai, ką turėti, uždirbti galima praktiškai. Ir pastangos pamažu ims krypti šia linkme.

Jautis

Didžioji mėnesio dalis prabėgs ramiai, tarsi kažko belūkuriuojant. Iš tiesų tai laikas, kai patogu daugiau ir ilgiau ilsėtis, pabūti su savimi, skirti laiko sau ir panašiai. Tinkamas metas apgalvoti ateities planus. Visgi po šia ramybės skraiste gali kauptis energija, kuri prasiverš naujais sumanymais ir nauja veikla, kuri gali būti išties nemenko mastelio. Tačiau jeigu gyvenimas naujų žygdarbių atlikti nepareikalaus, energijos daugėti pradės mėnesio pabaigoje. Tuomet ir asmeniškai jums svarbūs darbai pajudės pirmyn.

Dvyniai

Didelio įkvėpimo kur nors veržtis ar dėl ko nors kovoti nebus didžiąją mėnesio dalį, tačiau visai neblogai seksis daryti tai, kas jau gerai žinoma ir įprasta. Profesijos srityje sunkoka gali būti pati mėnesio pradžia. Bet išmintingai palūkėję pirmąsias dešimt mėnesio dienų vėliau galėsite džiaugtis sklandžiai didėjančiu darbų tempu. Gali būti svarbi kolektyvinė veikla – kartu su artimais draugais bus ne tik lengva prisigalvoti smagių dalykų, bet ir daugelį jų įgyvendinti praktiškai. Sėkmė lydės tuos, kuriuos apjungia grožio kūrimas.

Vėžys

Nemažai bruzdesio gali būti darbe, profesijos srityje. Visgi tais atvejais, kai reikės tikslumo, kruopštumo ir atidumo, reikalai gali klostytis sunkokai, bet kai prireiks kūrybiško požiūrio – viskas eisis kaip iš pypkės. Tikėtina, kad sėkmė lydės tuos, kurių profesinė veikla susijusi su grožio, pramogų arba svetingumo kūrimu. Su kelionėmis susijusios aplinkybės kantrybės paprašys pirmoje mėnesio pusėje. Vėliau viskas vyks vis sklandžiau. Mėnesio pabaigoje smagios, įdomios veiklos pasiūlys artimi draugai. Arba pasiūlysite jūs, o jie įsitrauks.

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos. Tačiau kur, kam, į kokį tikslą nukreipti šią energiją ilgą laiką bus nelabai aišku, mat dalykinėje srityje vyraus įprasti darbai ir reikalai, o namie irgi įprasta tvarka. Kita vertus, balandis bus puikus laikas pavasario kelionei, galbūt pavyks šia proga pasinaudoti – pailsėti, pasisemti malonių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai. Mėnesio pabaiga parodys, kad poilsio laikas baigėsi nes ims daugėti darbų darbe, profesijos srityje. Tikėtina, kad jie bus smagūs, prašys kūrybiško požiūrio.

Mergelė

Didelio polėkio kur nors veržtis nebus, bet poreikis dažniau, ilgiau stabtelėti, apgalvoti tai kas svarbu bus gana ryškus. Tiesą sakant, kai kada atrodys, kad svarbūs dalykai tarsi eina pro šalį ir tokiomis akimirkomis gims noras susirasti sau veiklos, kuri verstų širdį plakti tankiau. Neblogas metas kai kuriems piniginiams, turtiniams reikalams tvarkyti, ypač jei jie susiję su skolomis ar paskolomis. Bus svarbūs ir asmeniniai santykiai su kai kuriais asmenimis – mėnesio pradžioje jie gali atrodyti beviltiškai, bet vėliau ims vis gerėti ir gerėti.

Svarstyklės

Balandis – toks laikas, kai daug kas priklausys ne nuo jūsų norų, o nuo išorės, išorinių aplinkybių ar kitų asmenų valios bei veiksmų. Ta ana pusė gali būti ganėtinai aktyvi, ne visuomet neklystanti, bet visgi linkusi primesti savo ritmą. Prieš jus bus dvi galimybės: arba su šia jėga kovoti (greičiausiai tai bus beprasmiška), arba šokti ant šios bangos ir pažiūrėti kur ji nuneš. Tai gali būti ne tik įdomu, bet netgi naudinga. Mėnesio pabaigoje aplinkybės ims keistis, pasijusite laisviau, lengviau, atsiras didesnė manevro laisvė.

Skorpionas

Pavasario vidurys – laikas, kai bus daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų, kuriuos reikės atlikti kantriai ir pareigingai. Kita vertus, didesnių kliūčių neturėtų būti, tad galiausiai pavyks nuveikti ne taip jau mažai. Kartu balandis – laikas, kai patogu rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais – ir savais, ir nebūtinai savais. Galimybių smagiai pasilinksminti ims daugėti antroje mėnesio pusėje, o jo pabaigoje ims džiuginti asmeniniai santykiai bei ryšiai.

Šaulys

Labai tikėtina, kad šis mėnuo bus itin mielas ir smagus. Tai todėl, kad bus daugybė progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir smagaus. Žinoma, vidinė būsena tam tik pritars. Įkvėpimas ir sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų arba svetingumo kūrimu. Nestigs įkvėpimo visa tai kurti ir sau bei svarbiems jums asmenims. Namie sunkumų, nepalankių, nepatogių aplinkybių gali būti iki mėnesio vidurio, vėliau viskas lengvės. Mėnesio pabaiga pasiūlys atkreipti dėmesį ir į savo sveikatos bei sveikatingumo reikalus.

Ožiaragis

Tikėtina, kad nemažai laiko, dėmesio ir pastangų bus nukreipta namų, būsto ar šeimos reikalų link. Veikla šioje srityje vyks ganėtinai energingai, ypač tuomet, kai prireiks asmeninio kūrybiškumo. Visokiems biurokratiniams reikalams stigs sklandumo, bet tikrai puikiai seksis daryti taip, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Judėti, ypač vairuoti patartina laikantis visų taisyklių iki mėnesio vidurio, vėliau rizika mažės, o laisvumo, lengvumo judant daugės. Mėnesio pabaiga parodys, kad artėja labai linksmas laikotarpis.

Vandenis

Balandis atneš nemažai judėjimo ir nemažai bendravimo. Dalykinėmis temomis kalbėtis, reikalingų žinių, informacijos ieškoti bus sunkoka – gali būti nemažai nedidelių, tačiau įkyrių nesklandumų. Tačiau susitikti su draugias, pasikalbėti bendromis arba asmeninėmis temomis seksis kuo puikiausiai. Puikus laikas plėsti kultūrinį akiratį. Nebus keista, jei naujų pažįstamų ratas padidės. Balandį gali būti piniginių reikalų – pirmoje mėnesio pusėje nelabai sklandžių, bent antroje – vis sėkmingesnių. Mėnesio pabaigoje atsiras daugiau veiklos ir namie.

Žuvys

Su fizinėmis jėgomis gali būti kebloka. Pirmąsias dvi savaites gali būti sunkoka, tų jėgų stigs, kažką darant dažnai teks verste prisiversti. Vėliau reikalai gerės, atsigausite, jėgų bus vis daugiau ir daugiau, galimybių nuveikti ką naudingo irgi daugės. Šalia to, visą mėnesį gali būti piniginių reikalų, aplinkybės klostysis taip, kad reikės vertinti galimybes gauti apčiuopiamos naudos. Tikėtina, kad labai dažnai tai ir pavyks. Pati mėnesio pabaiga suteiks daugiau galimybių susitikti su draugais, bendrauti, judėti ir plėsti akiratį svarbiose jums srityse.

www.tv3.lt

Site Footer