Davido Beckhamo akimirkos su dukra tirpdo visų širdis: tuo pasigirti gali ne kiekvienas

Buvęs futbolininkas Davidas Beckhamas atsivedė savo paauglę dukrą Harper kartu stebėti futbolo rungtynių. Socialiniuose tinkluose išplitus tėvo ir dukros akimirkoms, internautai pilstė komplimentus ir stebėjosi artimu šeimos narių ryšiu.

Majamio futbolo klubo „Inter“ bendrasavininkas dvylikametę dukrą pasiėmė kartu su savimi į savo darbines pareigas Jungtinėse Amerikos Valstijose. Abu jie dalyvavo Major League Soccer (MLS) reguliariojo sezono futbolo rungtynėse tarp „Inter Miami CF“ ir „St. Louis CITY SC“.

Birželio 1 d. vykusiosiose rungtynėse „Chase“ stadione Fort Loderdeilyje, Floridos valstijoje, fotografai užfiksavo, kaip tėtis ir dukra mėgaujasi žaidimu.

Fotografų užfiksuotuose kadruose – neįtikėtinai artimas judviejų ryšys: abu jie buvo apsikabinę, šypsojosi, vyras glaudėsi prie dukros, apglėbė ją rankomis.

D. Beckhamas vilkėjos tamsios spalvos marškinėlius, o Harper pasipuošė rusva palaidine ir džinsais.

Socialiniuose tinkluose internautai žarstė judviem komplimentus ir žavėjosi tėčio ir dukros ryšiu. 

„Myliu jų santykius, ji – tikra tėčio mergaitė, o jis visiškai ja susižavėjęs“, – rašė vienas gerbėjas. 

„Jis – tobulas tėtis, žiūriu ir darosi pavydu“, – antrino kitas. 

Davidas Beckhamas sulaukė ir priekaištų

Tiesa, dar praėjusį birželį buvęs Anglijos žaidėjas užsitraukė internautų rūstybę, kai buvo užfiksuotas paauglę dukrą bučiuojantis į lūpas. 

2022 m. jis paskelbė žavią nuotrauką, kurioje bučiuoja dukrą į lūpas. Nepaisant geranoriško įrašo, internautai nesuprato tokio tėčio elgesio. 

„Dabar ji jau didelė mergaitė, laikas liautis ją bučiuoti į lūpas. Blogai bučiuoti savo dukrą“, – tvirtino vienas gerbėjas.

„Atsiprašau, bet ar ji ne per didelė, kad ją bučiuotų į lūpas? Tai labai keista“, – antrino kitas. 

www.tv3.lt

Site Footer