Pasaulis turės naują šventąjį: juo taps „Dievo influenceriu“ pramintas berniukas

Jau netrukus tikintieji galės melstis dar vienam šventajam ir ne bet kokiam – popiežius šventuoju pirmą kartą paskelbs italų paauglį, kuris skleidė tikėjimo tiesas internete ir dėl to buvo pavadintas „Dievo influenceriu“.

Archyvinėje medžiagoje yra užfiksuotas labai jaunas vaikinas, smagiai išdykaujantis prieš kamerą. Tuo metu nedaug kas galėjo numanyti, kad jaunuolis taps pirmuoju tūkstantmečio žmogumi, tapusiu šventuoju.

Carlas Acutis gimė Londone, bet augo Milane. Paauglio kelias nebuvo lengvas: Carlui buvo 15 metų, kai jis susirgo leukemija ir 2006-aisiais mirė. Nuo vaikystės jis buvo tikintis ir išgarsėjo, kai įkūrė parapijos interneto svetainę. Joje paauglys aprašydavo kiekvieną pasaulyje nutikusį Dievo stebuklą. Už katalikų tikėjimo skleidimą internete jį praminė „Dievo influenceriu“.

„Jis buvo paprastas berniukas, kurio vaikystė ir jaunystė prabėgo tarp šeimos, mokyklos, žaidimų ir tikėjimo, kuris galiausiai pasiekė viršūnę“, – pasakoja Asyžiaus vyskupas Domenico Sorrentino.

Dabar tikintieji iš viso pasaulio plūsta prie Carlo, kuris atrodo tarsi ramiai miegantis, kapo. Jis netrukus taps šventuoju. Štai prieš ketverius metus Carlui popiežius Pranciškus priskyrė pirmąjį stebuklą.

Maldos prie paauglio kapo išgydė brazilų vaiką nuo įgimtos kasos ligos. Dabar popiežius Pranciškus patvirtino ir antrąjį stebuklą, būtiną norint tapti šventuoju. Vatikanas skelbia, kad po maldų Carlui išgijo ir Florencijos universiteto studentas, kuris buvo patyręs sunkią galvos traumą.

Kada tiksliai Carlo bus oficialiai paskelbtas šventuoju, Vatikanas dar neskelbia.

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

www.tv3.lt

Site Footer