Plinta viena paskutiniųjų Anastasijos Zavorotniuk nuotrauka: sunku atpažinti

Rusijos žiniasklaida pranešė, kad šiandien pasaulį paliko žymi 53-ejų metų rusų aktorė Anastasija Zavorotniuk, kuri išgarsėjo vaidindama seriale „Mano puikioji auklė“. Moteris ilgai kovojo su mirtina liga –gyvybę pasiglemžusiu smegenų vėžiu.

Moteris 7 sezonus filmavosi žymiajame seriale „Mano puikioji auklė“, kuriame atliko pagrindinį auklės Viktorijos Vladimirovnos Prutkovskajos vaidmenį. Jos personažas tuo metu pakerėjo tūkstančius televiziją žiūrėjusių žmonių iš viso pasaulio.

Visgi, žymi aktorė neatlaikė kovos su liga ir jos gyvybę pasiglemžė vėžys. Šiuo metu plinta viena paskutiniųjų nuotraukų, kurioje aktorė užfiksuota prieš kelerius metus. Anastasija viešumoje rodėsi itin retai, o tai buvo bene paskutinis kartas, kai ją užfiksuoti pavyko kameroms.

Nuotraukoje moteris įamžinta automobilyje kartu su savo vyru. 

Ilgai kovojo su liga

Anksčiau naujienų portalas tv3.lt yra rašęs, jog žvaigždė daugelį metų kovojo su vėžiu, o gydymo detalėmis aktorės šeima nesidalijo.

Iki šiol sklandė įvairūs gandai apie Anastasijos Zavorotniuk sveikatos būklę. Buvo kalbama, kad aktorė po chemoterapijos pasikeitė neatpažįstamai. Visą šį laiką internete nebuvo naujų aktorės nuotraukų.

Tačiau socialiniuose tinkluose buvo išplitusi nuotrauka, kuri užfiksuota greičio matuoklio. Joje – A. Zavoratniuk ir jos vyras.

Apie aktorės būklę, iki jos mirties, yra kalbėjusi ir buvusi jos kolegė. Pasak jos, sirgdama Anastasija buvo stipriai pasikeitusi:

„Nastia neatpažįstama – ji nebeturėjo plaukų, visai kitas žmogus. Tiesa, svoris nedingo.

Ji [Anastasija] taip apsidžiaugė, kai gydytojai leido plaukioti baseine. Tai jai padėjo jaustis geriau. Tačiau vėliau Nastiai baseine pasidarė bloga. Apžiūros metu paaiškėjo, kad svaigo galva dėl atsinaujinusio vėžio.“

Nedavė aktorei veidrodžio

Iki tragedijos Zavorotniuk šeimos aplinka, stengėsi neduoti Anastasijai veidrodžio, kad dar kartą jos nenuliūdintų.

„Ji nešiojo ant galvos skarą. Lauke pasirodydavo su dideliais akiniais nuo saulės, kurie dengė pusę veido, sėdėjo vežimėlyje, uždengta antklode. Jos draugai, kurie jau buvo matę ją tokios būsenos, priprato prie jos išvaizdos“, – sakė aktorės kolega.

A. Zavorotniuk su vėžiu kovojo nuo 2019 metų. Tuo metu moteris nutraukė gastroles su teatru ir skyrė laiko gydymuisi. Šeima apie aktorės sveikatos detales nepasakojo, tačiau buvo paviešinę moterį užklupusią smegenų vėžio diagnozę.

Balandžio 3 dieną Anastasijai Zavorotniuk sukako 53-eji metai.

www.tv3.lt

Site Footer