Dėl sniego audros sustoja eismas tarp Lenkijos ir Baltijos šalių

Pūgos paralyžiavo eismą keliuose 55 kilometrų ilgio pagrindinio kelio atkarpoje tarp Lenkijos ir Baltijos šalių, o smarkus vėjas ir sniegas niokojo Lietuvos greitkelius.

Pniego audros tarp pietinio Lietuvos miesto Marijampolės ir Lenkijos sienos taip pat sukėlė begalę avarijų ir privertė sunkvežimius įvažiuoti į griovius.

Dėl susikaupusių krūvų buvo užblokuota prieiga prie sniego valytuvų, todėl sustojo ir eismas. Lenkija penktadienio rytą taip pat uždarė sieną atvykstantiems sunkvežimiams, tačiau po kelių valandų vėl atidarė sieną, tačiau Lietuvos pusėje eismas vis dar nejudėjo penktadienio popietę 13 val. GMT.

E67 greitkelis yra pagrindinė arterija tarp Vidurio Europos ir Baltijos šalių, jungianti Prahą, Varšuvą, Kauną, Rygą, Taliną ir Helsinkį, o ruožas tarp Marijampolės ir Lenkijos sienos dažniausiai yra vienos juostos. Pagal Lietuvos reglamentus už nelaimingų atsitikimų likvidavimą, užstrigusių transporto priemonių išvežimo vilkinimą atsako patys vilkikų savininkai.

Tuo tarpu vakarinės Lietuvos dalys taip pat nukentėjo nuo stipraus vėjo. Keli autobusai nuslydo nuo kelių, o pašto tarnybos perspėjo apie vėlavimą. Pagrindinis Klaipėdos uostas uždarytas nuo vėlaus trečiadienio, o populiariausiame Palangos kurorte audros gūsiai išvertė medžius ir niokojo restoranų terasas.

Iš krantų taip pat išsiliejo upė, apgadinta medinė prieplauka.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer