Didžiausios algos Lietuvoje: moka ir virš 50 tūkst. eurų per mėnesį

Rusijai toliau tęsiant karą Ukrainoje ir visame pasaulyje girdintis vis daugiau kalbų apie galimą krizę, Lietuvoje įmonės ir toliau stebina didžiulėmis algomis.

„Sodros“ duomenimis, gegužės mėnesį Lietuvoje buvo 21 įmonė, kurios atlyginimų vidurkis viršijo 10 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių.

Didžiausias algų vidurkis buvo fiksuotas bendrovėje „SportID International“, kuri valdo sveikatingumo platformą „Stebby“. Čia darbuojams išmokėta vidutiniškai po 56,8 tūkst. eurų.

„OOCL Lithuania“ darbuotojams už praėjusį mėnesį išmokėjo vidutiniškai po 47,8 tūkst. eurų. Bendrovės pavadinime esantis trumpinys šifruojamas kaip „Orient Overseas Container Line“. Taigi, tai yra Honkongo biržoje kotiruojamos konteinerių pervežimų bendrovės atstovybė mūsų šalyje.

Kinų telekomunikacijų kompanijos atstovybėje „Huawei Technologies Vilnius“ gegužės mėnesį darbuotojai uždirbo vidutiniškai po 25,9 tūkst. eurų.

Betono gamintojų įmones vienijančioje „Concretus group“ darbuotojų atlyginimų vidurkis siekė 20,5 tūkst. eurų.

Tuo metu augalų apsaugos produktų ir mikroelementinių trąšų pirkėjus aptarnaujanti bendrovė „Scandagra Management Services“ mokėtų algų vidurkis siekė 16,9 tūkst. eurų.

Toliau rikiuojasi dviejų pasaulinių telekomunikacijų bendrovių atstovybės Lietuvoje.

„Samsung Electronics Baltics“ gegužę fiksavo 16,1 tūkst. eurų algų vidurkį, o „Apple Lithuania“ – 14,5 tūkst. eurų.

Kranų ir sunkių krovinių transportavimo sprendimus siūlanti „Mammoet Baltic“ mokėtų atlyginimų vidurkis siekė 14,1 tūkst. eurų.

Viena didžiausių šalyje baldų gamybos ir prekybos kompanija „SBA Grupė“ praėjusį mėnesį fiksavo 12,9 tūkst. eurų algų vidurkį.

Dešimtuką užbaigia rusiškos elektros importu besiverčianti „Inter rao Lietuva“. Dėl sąryšių su dėl karo Ukrainoje sankcionuotais Rusijos asmenimis, įmonės veikla apribota. Tačiau ribojimus ji siekia panaikinti. Gegužę joje mokėtų algų vidurkis siekė 12,8 tūkst. eurų.

Primename, kad šiuo metu minimalioji mėnesinė alga Lietuvoje yra 730 eurų, o vidutinis darbo užmokestis – 1730 eurų neatskaičius mokesčių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer