Didžiojoje Britanijoje rytoj vietomis prognozuojamas sniegas

Sinoptikai įspėjo, kad Jungtinėje Karalystėje rytoj gali pradėti snigti, nes temperatūra kris, o į šalį keliaus „šaltas arktinis oras“. Neįtikėtinas klimato reiškinys britus gali šokiruoti, nes dar šiandien jų termometrų stulpeliai šoktelėjo iki 22 laipsnių šilumos.

Meteorologijos tarnyba vakar prognozavo, kada gi pagaliau prasidės vasara, nes šiltojo sezono pradžia buvo itin neraminanti, skelbia portalas „The Sun“. Nors kai kuriose šalies dalyse šiandien vis dar laikysis 20 laipsnių šiluma, sinoptikai perspėja, kad ji ilgai neužsibus.

Netikėtai pasirodys sniegas

Meteorologijos tarnybos ekspertė Annie Shuttleworth tvirtina, kad rytoj Škotijos aukštikalnėse gali iškristi sniegas.

Jau išsiaiškinome, kad Palangoje šiemet pigu nebus. O kas tuomet laukia tų, kurie savo atostogas norėtų praleisti Lietuvos elito pamiltoje Nidoje?

Nors vasara tik prasidėjo, poilsiautojų Nidoje jau netrūksta.

Tiesa, kol vieni čia stengiasi važiuoti ne sezono metu, kiti teigia kurorto džiaugsmais besimėgaujantys net kelis kartus per metus!

„Kainos – nesikandžioja. Ungurio kaina – ta pati, 40 eurų. Turime tradiciją čia atvažiavę suvalgyti ungurį“, – pasakos laidoje kalbinta poilsiautoja Rita.

Nidoje, tarp visų paprastų mirtingųjų, galima sutikti ir ne visai paprastų.

Pavyzdžiui, kurorto gatvėmis bevaikštinėjantį Arūną Pukelį – anksčiau su kriminaliniu pasauliu sietą ir Šviniaus pravardę turintį verslininką.

Vyras laidoje tikins, kad Nida – nebūtinai tik elitui skirtas kurortas.

„Kiekvienas žmogus čia gali surasti atostogas – ar trumpesnes, ar savaitės. Juk galima ir savaitgalį atvažiuoti, ir nebūtinai už 300 eurų imti kambarį. Valgyti irgi galima pačiam pasigaminti, todėl nemanau, kad čia renkasi elitas“, – sakys jis.

Žinomam vyrui Nida taip patinka, kad jis čia netgi nusipirko apartamentus. Pastarųjų kaina siekia net apie 2 milijonus eurų!

„Nidoje yra visai kitas žmonių segmentas. Žmonės, kurie atvažiuoja į Nidą, turi kitą energetiką ir aurą negu Palangoje ar Šventojoje. Aš jau 20 metų važiuoju čia su šeima, čia visai kitas jausmas ir poilsis, tai reikia tą įvertinti“, – tvirtins jis bei pridės, kad Nidą poilsiui renkasi kur kas mieliau nei Prancūziją ar Ispaniją.

Tačiau ar kurorte yra vietos tiems, kuriems milijonai iš kišenių nebyra? Kaip laidoje teigs vietiniai, šią vasarą nuomos kainų jie labai nekels. Juk ir taip visai neblogai gyvena!

„Buto kaina birželį buvo 70 eurų, dabar – 75. Liepą bus panašiai, labai nesikeis. Ta kaina pas mus visada svyruoja nuo 70 iki 90 eurų. Vasarą pas mus ir draugai, ir giminės atvažiuoja, todėl būna, kad vasarą poilsiautojų mes išvis atsisakome“, – pasakos vietinis Erlandas. 

O štai senjorė Vida, turinti būstą Nidoje, dėl nuomos verslo išvis gali gyventi kone poniškai!

„Aš per „Booking“ nuomoju, tai kokį 15 000 eurų uždirbu. Ir prie pensijos, ir vaikams atiduodu, ir po pasaulį keliauju, ir buitį savo gerinuosi“, – pasakos moteris. 

O kaip su restoranais? Kokias kainas galime tikėtis šiemet išvysti juose? Visa atsakymai – jau šio vakaro laidoje. 

Antrajame reportaže žiūrovai išgirs apie pasikeitusią tvarką šalies kaimo turizmo sodybose, o trečiajame – ir apie Ispanijos karališkąją šeimą purtantį didžiulį skandalą.

Ar gali būti, kad karalienė Leticija buvo neištikima savo vyru, karaliui Felipe?

www.tv3.lt

Site Footer