Dijora Petrikonytė atsisveikina su „Gero vakaro šou“: „Laikas ištarti sudie“

Ketverius metus kartu su Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi TV3 televizijos laidą „Gero vakaro šou“ vedusi Dijora Petrikonytė atsisveikina su televizijos kameromis ir žiūrovais.

Dijora populiarioje laidoje „Gero vakaro šou“ debiutavo 2019-ųjų rudenį.

Apie pasitraukimą iš laidos vedėjos pareigų D. Petrikonytė pranešė socialiniame tinkle „Instagram“. 

Tarė jautrius žodžius

Motinyste besimėgaujanti žavioji Dijora su sekėjais pasidalijo filmuku, kuriame – ketverių metų darbo laidoje akimirkos. 

„Nesu paklodžių rašytoja, tad sukūriau iškalbingesnį video. 4 metai vienoje minutėje! Ir laikas ištarti sudie.

Ėjau pro archyvą ir tiek prisiminimų užliejo, ~144 laidos, tiek veidų praėjo, ir Palangoj ant tilto šiukšles rinkom, ir karves melžėm, nuo 7,5 metrų į vandenį šokau (beveik susisprogdinau abu ausų būgnelius).

Ir viską patyriau kartu su savo draugais, tiek kadre, tiek už jo, ačiū Jums, kad buvot kartu“, – socialiniame tinkle rašė D. Petrikonytė. 

Anksčiau kalbėdama apie darbą televizijoje D. Petrikonytė pasakojo, kad ekrane ji – visai kitokia.

„Pradėjau kurti „TikTok“ video. Per karantiną ilgą laiką žiūrėdavau ir juokdavausi iš kitų sukurtų video, vėliau pagalvojau, kad ir pati noriu tai padaryti. Aš visada buvau ta linksmintoja, kompanijos siela, todėl man smagu kurti juokingus video. Televizijoje yra 1 mano paveikslas – ilgos kojos ir graži vizitinė kortelė.

O mano kuriamų video formatas parodo, kokia aš esu iš tiesų. Nemanau, kad ilgos kojos reiškia, kad tu nesi baigęs aukštojo mokslo ar gerai išlaikęs valstybinius egzaminus. Aš turiu labai gerą santykį su tėvais. Man patinka važiuoti į sodą ir kasti bulves, sukalti kažką ar palituoti. Nesu ta gražuolė, kuri negali rankų išsitepti. Esu tikrai įvairialypė. Mėgstu skaityti knygas bei komunikabili“, – pasakojo ji. 

www.tv3.lt

Site Footer