Donatas Ivanauskas – apie santykius su Jazzu: „Daug metų to siekiau“

Beveik prieš mėnesį Lietuvoje įvyko prestižiniai M.A.M.A muzikos apdovanojimai, apie kuriuos kalbos netyla iki šiol. Neseniai žiūrovai išvydo ir antrąją dokumentinio filmo „M.A.M.A., kas toliau?!“ dalį, kurioje ryškiausi šalies veidai atskleidė tai, ko apie juos dar nežinojome.

Vieni iš filme pasirodžiusių veidų – tuo metu vaikelio dar besilaukę Justė Arlauskaitė-Jazzu (34 m.) ir Donatas Ivanauskas (41 m.).

Filmo režisieriui Dominykui Kubiliui pasiteiravus, kaip jie tapo pora, D. Ivanauskas šypsodamasis pasakojo, kad to siekė daug metų, kol galiausiai jam pavyko.

„Aš eidavau į Justės koncertus, netgi vesdavausi ten mamą ir savo buvusias mergas. Po truputį įsiliejau į jos draugų ratą, vieną kartą pasisveikinom, kitą, žiūrėk, jau tapome pažįstami. Aš ją įsimylėjau jai būnant scenoje, man imponavo jos muzika, išvaizda“, – šiltais prisiminimais dalijosi vyras.

Tuo tarpu J. Arlauskaitė-Jazzu juokdamasi prisiminė pirmąjį judviejų pasimatymą: „Jis atvažiavo motociklu, visas toks kietas, gražus. Aš bijojau važinėti motociklu, atsikvėpdavau kiekvienąkart mums sustojus prie šviesoforo. Vis prašiau važiuoti dar šiek tiek lėčiau, sakiau, kad gyvenime dar norėsiu vaikų pagimdyti. Tą akimirką jis atsisuko, nusiėmė šalmą ir pasakė: „Pagelbėti su vaikais?“

Žinoma pora dokumentinės juostos filmavimo metu prisiminimais sugrįžo į momentą, kai sužinojo tapsiantys tėvais. Jazzu pripažino, kad šis žingsnis – visiškai neplanuotas.

„Man buvo totalus šokas. Į galvą lindo mintys, jog sustos visi mano darbai, reikės baigti karjerą ir bus šakės. Bet vėliau ėmiau galvoti, kas man negerai su tokiomis mintimis, juk tai bus mylimiausias vaikas, kurio susilauksiu su mylimiausiu vyru“, – pasakojo dainininkė.

D. Ivanauskas patvirtino, kad Justei tai buvo netikėta žinia: „Ji įsikabino į laiptus ir vos paėjo. Matydamas tokią jos reakciją, negalėjau iškart stipriai džiaugtis. Kaip tik tuo metu buvome su draugais Filipinuose, tad pasidžiaugiau draugui, kad Justė nematytų.“

Dokumentiniame filme „M.A.M.A., kas toliau?!“ garsios poros ne tik pakvietė kūrybinę komandą į savo namus, bet ir atskleidė netikėčiausių detalių iš savo kasdienės gyvenimo rutinos.

Pasak D. Ivanausko, Jazzu turi itin keistą įprotį: „Ji niekada neužsuka dantų pastos tūbelės. Viskas sudžiūva ir po to reikia stipriai spausti. Net jei vonioje būtų penkios tūbelės, visos būtų atsuktos ir paliktos.“

Visą filmą žiūrėkite čia:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer