Draugų vestuvių dovana šokiravo porą iš Marijampolės: „Kaip taip galima“

„Praeitą mėnesį šventėme savo vestuves. Viskas praėjo sklandžiai ir gražiai, tačiau vieną pamoką norėtųsi perduoti į vestuves einantiems draugams“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Dominyka.

Štai ir praėjo mūsų su vyru gražioji vestuvių šventė, tačiau po jos mes vis dar negalime į akis pažiūrėti savo draugų porai. Jie yra mūsų kaimynai, į mūsų rajoną atsikraustė pernai metais, bet ne kartą buvo užėję pas mus į svečius.

Atrodytų pora kaip pora, tvarkingi, gražūs, jauni, dirbantys, išsilavinę… Tačiau pamačius, ką jie padovanojo mums vestuvių proga, mes su vyru net prisėdom.

Kaip taip galima

Žodžiu, situacija tokia: po vestuvių šventės pakuojam mes dovanas ir abiems už akių užkliūva nemaža dėžė. Nusprendėm ją atidaryti bene pirmiausią, kadangi kiti svečiai rinkosi nešti vokelius su pinigais, todėl buvo labai smalsu, kas toje didelėje dėžėje.

Atidarius dėžę mes su vyru išraudom kaip burokai… Ten buvo sekso žaislai! Antrankiai, botagas, kamuoliukai… Net nenoriu vardinti toliau, kokių ištvirkėlių daiktai ten buvo sudėti…

Galiausiai dar pridėta atvirutė „Kad niekada nepamirštumėte savo vidinės aistros ir meilės…“.

Na, kažin, ar mano meilės samprata siejasi su šitais nesuvokiamais daiktais. Mieli draugai, niekada neneškite tokių dovanų į vestuves…

Autorius: skaitytoja Dominyka

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer