Dronų spiečius Rusijoje: liepsnoja rezervuaras, atakuotas aerodromas

Rusijos informaciniai šaltiniai skelbia apie sprogimus Voronežo ir Kursko srityse (Rusija). Rusijos regioninė valdžia paskelbė apie atakas prieš aerodromus ir naftos bazes, rašoma „Fokus“.

Apie 7 val. ryto prasidėjo dronų puolimas Voroneže, o vietos gyventojai praneša girdėję sprogimus. Vietos valdžia tikina, jog „oro gynybos sistemos numušinėja dronus“. Šaltinių teigimu, oro gynybos priemonės tariamai numušinėja bepiločius, kurie skrenda į strateginių objektų pusę.

„Baza“ rašoma, kad vienas bepilotis bandė atakuoti Voronežo „Baltimor“ aerodromą ir buvo numuštas likus keliems kilometrams iki taikinio.

Dar du dronai tariamai bandė atakuoti naftos produkcijos perdirbimo bazę taip pat Voronežo srityje. Vienas – apie 7 ryto vietos laiku, kitas – apie 8 valandą. Tvirtinama, kad „bepiločiai buvo sunaikinti, bet vieno nuolaužos nukrito į rezervuarą, o kito – taip pat bazės teritorijoje“.

Rusijos valdžia pripažino, kad degalų ir tepalų talpos liepsnoja Kursko srityje. Vietinis gubernatorius Romanas Starovoitas teigia, jog buvo įvykdyta Ukrainos bepiločio ataka. Tvirtinama, kad aukų nėra, o šiuo metu vyksta gesinimo darbai.

„Fokus“ pažymima, kad vien per 2024 m. vasarį Rusijos teritorijoje suskaičiuota 309 atakos dronais. Labiausiai šiuo atžvilgiu kentėjo pasienyje su Ukraina esanti Belgorodo sritis – 219 dronų atakų. Briansko srityje – 35 atakos, Kursko – 25.

Per Rusijos šeštadienį Odesoje įvykdytą dronų ataką žuvo karių pora ir jų septynių mėnesių dukrelė.

www.tv3.lt

Site Footer