Echoskopo metu mama pamatė, kad šalia vaisiaus yra darinys, dėl kurio gydytojai pasiūlė abortą. Moteris nusprendė gauti kitą nuomonę ir išgirdo stulbinančius žodžius

Tammy Gonzalez buvo viena tų būsimųjų mamų, kurios nekantriai laukė savo mažylio pasirodymo į šį pasaulį. Tačiau moteris kaip ir dauguma neretai pagalvoja apie įvairias rizikas ir atsitiktinumus, kas gali nėštumo metu atsitikti su vaisiumi jo raidos metu. Laimei, mūsų laikais egzistuoja echoskopas, kuris leidžia pažiūrėti į vaisiaus raidą iš arčiau.

Tammy buvo laikas antram rutininiam echoskopo tyrimui, tačiau būdama gydytojo kabinete ji pamatė ekrane kai ką nesuprantamo. Gydytojas taip pat nebuvo matęs tokio vaizdo iki tol. Atrodė lyg iš mažylės burnos išėjo burbulas, tačiau tai buvo įvairių ląstelių teratoma.

Tai buvo auglys, gimdoje augęs rekordiniu greičiu. Gydytojas net neįsivaizdavo, kaip padėti moteriai. Jis žinojo, kad ilgainiui Tammy arba patirs persileidimą, arba jai gims mergaitė su daug sveikatos problemų. Vienintelis gydytojo pasiūlymas buvo abortas.

Su savo dukros gyvybės nutraukimo mintimi nesusitaikiusi Tammy nusprendė kuo greičiau surasti kitą specialistą ir gauti antrą nuomonę. Laimei, ji pateko į talentingas daktaro Ruben Quintero ir dr. Eftichia Kontopoulos rankas. Du gydytojai, kurie specializavosi dar negimusių vaisių chirurgijoje, niekada nesusidūrė su tokiu atveju.

Tačiau tą dieną Tammy išgirdo vilties jai suteikusius žodžius. Nors tokios operacijos daktarai dar nebuvo niekada atlikę, jie žinojo, kad gali pabandyti. Procedūros metu jie norėjo padaryti nedidelį pjūvį mamos pilve, įstumti į gimdą mikroskopinę kamerą ir atlikus mikro pjūvį nupjauti ir pašalinti darinį nuo vaisiaus burnos.

Po dviejų savaičių Tammy jau gulėjo operacinėje, o daktarai pradėjo daryti tai, ko mažai kas imtųsi. Visos operacijos metu moteris buvo sąmoninga ir viską kartu su chirurgais stebėjo monitoriaus ekrane. Praėjus 4 mėnesiams po operacijos Tammy pagimdė sveiką ir gražią mergaitę.

Moteris negalėjo patikėti savo akimis, kokia nuostabi ir sveika buvo jos dukra – juk ji buvo per plauką nuo aborto. Mergaitė užaugo absoliučiai normali ir vienintelė žymė iš jos patirtos dar gimdoje operacijos yra randelis burnos viduje.

Sėkminga operacijos eiga buvo įrašyta į chirurgijos istoriją, o Tammy dukra Leyna buvo pirmoji pasaulyje kuo puikiausiai išgyvenusi labai sudėtingą procedūrą. Nors be galo dėkinga mama visus nuopelnus priskiria chirurgams, tačiau specialistai dėkoja pačiai mamai, kad ji nepabijojo ir išdrįso surasti alternatyvų. Jei ne jos drąsa sutikti unikaliai operacijai, ji neturėtų šiandien gražios ir šaunios dukros.

patinka.net

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer