Eimanto Stanionio rodiklis pergalingoje kovoje pribloškė analitiką: „Tai yra fantastika“

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį WBA reguliarusis pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas 29-erių Eimantas Stanionis (15-0-0, 9 nokautai) po 2 metų pertraukos sugrįžo į bokso ringą ir Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje (JAV) dominavo prieš 37-erių venesuelietį Gabrielį Maestre (6-1-1, 5 nokautai).

Pagal „CompuBox“ statistiką, E.Stanionis per raundą vidutiniškai atlikdavo po 11 sėkmingų „jabų“ (tiesūs smūgiai), o tai yra dvigubai daugiau nei pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų vidurkis.

Viso E.Stanionis pataikė net 136 „jabus“ iš 359 (37,9 proc.), kai tuo tarpu G.Maestre – 53 iš 280 (18,9 proc.). Būtent E.Stanionio „jabų“ tikslumas pribloškė „CompuBox“ analitiką Lee Grovesą.

Šis tiesiai šviesiai pareiškė, kad šiuo metu visame bokso pasaulyje būtų sunku surasti kovotoją, kurio „jabas“ yra geresnis nei lietuvio.

„Stanionis vienbalsiu teisėjų sprendimu aiškiai nugalėjo Maestrę, o iš „CompuBox“ statistinių rodiklių man įspūdingiausias buvo 38 proc. „jabų“ tikslumas. Šiais laikais 30 proc. tikslumas jau būtų laikomas elitiniu, bet kai kažkas sugeba pataikyti beveik 40 proc. „jabų“, tai yra fantastika. Stanionio „jabas“ šiuo metu gali būti geriausias visame bokso pasaulyje“, – pažymėjo L.Grovesas.

Pats E.Stanionis, į ringą grįžęs po 2 metų pertraukos, pareiškė, kad ilgas laikas be kovų ringe padarė savo. „Pasirodžiau patenkinamai. Kitą kartą būsiu geresnis“, – savikritiškai kalbėjo E.Stanionis.

E.Stanionis šioje kovoje pagerino atliktų (771) ir pataikytų (316) smūgių karjeros rekordus.

www.tv3.lt

Site Footer