Džiugi diena TV3 žinių vedėjo Roko Petkevičiaus gyvenime: turi 1 stiprų norą

Visiems puikiai pažįstamam ilgamečiam TV3 žinių vedėjui Rokui Petkevičiui šiandien ypatinga diena – švenčia savo 57-ąjį gimtadienį.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su R. Petkevičiumi palinkėti gražaus gimtadienio, skambučio fone buvo girdėti raminantis jūros ošimas – žinių vedėjas šią ypatingą progą leidžia Sakartvele, Batumyje, Kaukazo kalnuose.

„Šiuo metu esu Batumyje. Tai yra didelė šventė, kai savo gimimo dienos proga gali kažkur išvykti. Tauta mums yra draugiška, labai įdomu viską stebėti – tik lyja čia kiekvieną dieną.

Kartais, kai savaitgaliais Naglis Šulija ilsėdavo, tekdavo rašyti orų prognozę ir visada šioje vietoje orai būdavo geri, o dabar atsitiko taip, kad visą savaitę lyją čia, Kaukazo kalnuose.

Tačiau tai nėra svarbu, džiaugiuosi keliavimu, turistavimu, šalia ošia Juodoji jūra. Džiaugiuosi dėl aplinkos pakeitimo“, – šypsosi vyras.

Atskleidė didžiausią norą

Paklaustas apie tai, kokie buvo praėję metai, R. Petkevičius nedaugžodžiauja, tačiau tikina, kad metai tikrai buvo įdomūs ir turiningi bei tikisi, kad šie metai bus dar geresni, todėl sau linki darbo, daug sveikatos, laimės, džiaugsmo ir visų svajonių išsipildymo.

Žinių vedėjas taip pat užsimena ir apie rimtus dalykus:

„Labai pavargau nuo karo ir norėčiau, kad jis pasibaigtų taip, kaip ir turi pasibaigti. Visas pasaulis nori Ukrainai pergalės – to labai noriu ir aš, kad Europa priimtų, kad mūsų baisųjį slibiną nuskausmintų.

Tai yra stiprus noras. Jei šis noras išsipildys – tai visiems ir asmeniniai dalykai bus lengvesni.“

www.tv3.lt

Site Footer