Prieš „Eurovizijos“ pirmąjį pusfinalį – gera žinia Silvester Belt

Jau antradienį, gegužės 7-osios vakarą, Lietuvos atstovas Silvester Belt pasirodys „Eurovizijos“ pirmajame pusfinalyje, kur scenoje atliks kūrinį „Luktelk“.

Silvester Belt su didele komanda į Malmę buvo išlydėtas balandžio 25-ąją. Jau po kelerių dienų atlikėjas pirmą kartą išbandė „Eurovizijos“ sceną, o dieną prieš pusfinalį įvyko ir generalinė repeticija. 

Pasikeitė prognozės Lietuvos atstovui

Vos laimėjus nacionalinę atranką, daugeliui nekilo abejonių, kad Silvester Belt turėtume išvysti ir didžiajame „Eurovizijos“ finale. Lažybininkai Lietuvos atstovui taip pat prognozuoja vietą finale – jų nuomone, 95 proc. tikimybė, kad atlikėjas pasirodys šeštadienį.

Prieš prasidedant repeticijoms Lietuvos atstovui lažybininkai prognozavo 14-ąją vietą, tačiau atlikėjui išbandžius dainų konkurso sceną, kurioje jis pasirodė patobulinęs pasirodymą, prognozės pasikeitė. 

Portalo eurovisionworld.com duomenimis, po repeticijų Silvester Belt sėkme tikima labiau – likus pusdieniui iki pirmojo pusfinalio jam prognozuojama 11 vieta. 

Kol kas daugiausiai šansų nugalėti konkursą turi Kroatijos atstovas Baby Lasagna su kūriniu „Rim Tim Tagi Dim“. Antroji vieta prognozuojama šveicarui Nemo ir jo dainai „The Code“. 

Puikius šansus dainų konkurse lažybininkai mato ir Italijos, Ukrainos ir Airijos atstovams – jiems prognozuojamos vietos geriausiųjų penketuke. 

Iš viso antradienio vakarą pirmajame šiais metais Švedijos mieste Malmėje organizuojamo dainų konkurso pusfinalyje pasirodys 15 atlikėjų, iš jų į šeštadienį vyksiantį finalą pateks dešimt.

26-erių Lietuvos atstovas, kurio tikrasis vardas Silverstras Beltė, pusfinalyje pasirodys trečiuoju numeriu.


Teisę rengti šių metų „Eurovizijos“ dainų konkursą Švedijai pernai Liverpulyje iškovojo atlikėja Loreen su daina „Tatoo“.

Loreen tapo pirmąja moterimi atlikėja šį konkursą laimėjusia du kartus, o Švedijai tai buvo septintoji pergalė „Eurovizijoje“, ji pagal laimėjimų skaičių susilygino su Airija.

Lietuva pirmą kartą „Eurovizijoje“ dalyvavo prieš 30 metų, kai Ovidijus Vyšniauskas su daina „Lopšinė mylimai“ užėmė paskutinę vietą surinkęs nulį balų. Aukščiausias Lietuvos pasiekimas – šeštoji vieta 2006 metų konkurse, kurią laimėjo grupė „LT United“ su daina „We Are the Winners“.


Akimirkas iš Silvester Belt generalinės repeticijos gegužės 6 d. žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje:

www.tv3.lt

Site Footer