„Euroviziją“ antrą kartą laimėjusi Loreen sugrįžo į Švediją: pasitiko minia gerbėjų

Šeštadienį, gegužės 13-ąją, nugriaudėjo „Eurovizijos“ finalas, kuriame pergalę išplėšė Švedijos atstovė Loreen (39 m.) su daina „Tattoo“. Antradienį, gegužės 16-ąją, atlikėja sugrįžo į Švediją, kurioje ją sutiko minia gerbėjų.

Švedų dainininkė Loreen, laimėjusi „Eurovizijos“ dainų konkursą su balade „Tattoo“, antradienį grįžo namo ir sakė, kad didžiuojasi, jog yra tik antrasis žmogus per visą „Eurovizijos“ istoriją, laimėjęs konkursą du kartus.

„Esu nepaprastai laiminga. Lėktuve grįžtant namo mane ištiko pirmas džiaugsmo priepuolis, pažvelgiau į dangų. Esu tokia nepaprastai laiminga. Labai didžiuojuosi, kad Švedija išrinko mane atstovauti konkurse“, – šypsodamasi sakė Loreen, nusileidusi Stokholmo tarptautiniame oro uoste iš Liverpulio.

Rankose ji laikė trofėjų – rankų darbo, mikrofono formos stiklo skulptūrėlę. Žurnalistams atlikėja užsiminė, kad prizas – „labai sunkus“.

Rankose ji laikė trofėjų – rankų darbo, mikrofono formos stiklo skulptūrėlę. Žurnalistams atlikėja užsiminė, kad prizas – „labai sunkus“.

Kiek vėliau atlikėja atvyko į Stokholmo centre esantį parką, garsėjantį lauko kavinėmis ir koncertais po atviru dangumi. Džiūgaujant daugybei susirinkusių žmonių, ji atliko savo „eurovizinį“ kūrinį. Koncertą tiesiogiai transliavo Švedijos visuomeninė televizija.

„Esu labai dėkinga, kad galėjau jums atstovauti“, – sakė Loreen atvykusiai miniai.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Loreen „Euroviziją“ laimėjo antrą kartą. Pirmąkart tai įvyko 2012 m. Azerbaidžane, kuriame vykusiame konkurse ji atstovavo Švediją su daina „Euphoria“.

Iki šiol vienintelis asmuo, laimėjęs „Euroviziją“ du kartus, buvo Johnny Loganas iš Airijos. Tai jis padarė prieš 36 metus.

Švedijos pergalė „Eurovizijos“ dainų konkurse yra septintoji šios šalies pergalė, prilygstanti Airijos rekordui.

Šis laimėjimas suteikė Švedijai teisę rengti kitų metų konkursą, kuris sutapo su 50-osiomis pirmojo Švedijos triumfo „Eurovizijoje“ – 1974 m. ABBA pergalės su daina „Waterloo“ – metinėmis. Kol kas jokios kitų metų šou detalės nepaskelbtos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer