Garsus šukuosenų meistras gedi: staiga mirė mylimas sūnus

Šukuosenų meistro Paulo Mitchello sūnus Angusas Mitchellas mirė savo namuose Honolulu, Havajuose, būdamas 53 metų amžiaus, o valdžios institucijos tiria įvykį kaip skendimą.

Šukuosenų meistro Paulo Mitchello sūnus Angusas Mitchellas rastas negyvas savo namuose, sulaukęs 53 metų.

Jis rastas savo namuose Honolulu, Havajuose, galimai nuskendęs, teigė policijos šaltiniai. Su valdžios institucijomis buvo susisiekta apie 6 val. ryto, ir jis buvo „paskelbtas mirusiu įvykio vietoje“. Mirties priežastis kol kas viešai neskelbiama, rašo mirror.co.uk.

Vyrui buvo diagnozuotas kasos vėžys

Angusui iš dalies priklausė mirusio tėvo plaukų priežiūros įmonė „John Paul Mitchell Systems“ (JPMS), kurią jis paveldėjo po Pauliaus mirties 1989 m. 1988 m. Polui buvo diagnozuotas kasos vėžys, o po metų jis mirė Cedars Sinai medicinos centre. Jis buvo palaidotas savo valdose Havajuose.

Paveldėjęs tėvo įmonės dalį, 2010 m. jis taip pat atidarė savo saloną „Angus Mitchell Salon“ Beverli Hilse. Angusas dalyvavo jo kompanijos vyrams skirtoje orientuotoje linijoje MITCH, kurioje jis buvo modelis ir atstovas spaudai. Mirties metu jis buvo vedęs žmoną Marą Gourdine.

Prieš Marą jis buvo vedęs Michelle Raab ir britų modelį Sian, su kuria turėjo bendrą sūnų Dylaną. Trečiadienį Angusas pasidalijo keliais įrašais savo „Instagram Stories“. Jis perpublikavo kelis draugų vaizdo įrašus, kuriuose jie, ilsėdamiesi saulėje, linksminosi ir mėgavosi havajietiška muzika.

Naujųjų metų dieną jis pasidalijo šeimos nuotrauka ir pasakė sekėjams: „Kas pasiruošęs užbaigti 2023-iuosius ir žengti į naujuosius metus?! Į sveikatą 2024-iesiems nuo mano šeimos iki jūsų.“ Po įrašu gerbėjai reiškė užuojautą, o vienas vartotojas rašė: „Ilsėkis ramybėje, Angusai! Mes visi nešiojame Mitchello vardą už tave ir tavo tėvą“.

Vienas naudotojas teigė: „Aš esu labai laimingas: „Tai absoliučiai drasko mano širdį. Labai džiaugiuosi, kad turėjau nuostabią galimybę susipažinti su tavimi mokydamasi ir dirbdama kartu su tavimi bei užkulisiuose „Havajų seminare“, ir net turėjau garbės turėti tavo kirpimą ir šukuoseną. Siunčiu savo meilę ir šviesą tavo Ohanai“.

„Vakar tik pabučiavau tave per „FaceTime“. Kada nors, kai vėl tave pamatysiu, apkabinsiu. Tavo širdis ir meilė gyvenimui, draugams ir ypač šeimai buvo tai, kuo visada žavėjausi. Ačiū, kad buvai nuostabus žmogus ir draugas. A hui hou… Kol vėl susitiksime. Myliu tave, braddah“, – rašė vienas iš jo draugų.

Kitas sugniuždytas draugas sakė: „Toks nuostabus, mielas, linksmas, dosnus žmogus ir šeima. Aš netikiu“, o vienas naudotojas rašė: „Tai taip neįtikėtinai liūdna. Ilsėkis saldžiausioje ramybėje. Siunčiu visą šio pasaulio šviesą ir meilę tavo šeimai“.

www.tv3.lt

Site Footer