Piniginę pavogę jaunuoliai pareigūnams pūtė muilo burbulus: „Bėgau, nes alų nešiausi“

Policijos pareigūnai Panevėžyje gavo pranešimą apie piniginės vagystę. Apiplėštas vyriškis papasakojo, kad paprasčiausiai ėjo iš parduotuvės, o pro šalį ėję jaunuoliai netikėtai griebė jam už rankos ir atėmę piniginę pasišalino. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Pareigūnai nusprendė pirmiausiai patikrinti aplinkinius kiemus ir prie vieno daugiabučio pastebėjo du kažko lūkuriuojančius asmenis. Vienas jų, pamatęs policiją, greitai užbėgo už namo kampo. Vytis neprireikė, nes vyriškis greitai grįžo pats.

„Nes alų nešiausi… Gali pažiūrėti, ten alų padėjau“, – motyvus, kodėl bėgo nuo pareigūnų, aiškino panevėžietis.

Pareigūnai nieko nedelsdami atliko dalinę asmenų apžiūrą. Nieko draudžiamo nė vienas iš jų neturėjo. Taip pat šie atidžiai patikrino visą kiemą, tačiau tamsiuoju paros metu piniginės nerado.

Užfiksavus asmens duomenis piliečiai buvo paleisti. 

Nukentėjusysis atpažino vagį

Atrodė, kad šioje situacijoje beliko užjausti piniginę praradusį vyriškį ir priimti pareiškimą dėl plėšimo. Tačiau nukentėjusiajam buvo parodyta vaizdo medžiaga, kurioje užfiksuoti prie laiptinės stoviniavę du vyriškiai. Vieną jų nukentėjusysis atpažino kaip atėmusį jo piniginę, o po kiek laiko abu įtariamieji buvo pristatyti akistatai su nukentėjusiuoju.

Pirmąjį įtariamąjį pilietis reabilitavo, o antrąjį atpažino.

„Iš kur tu mane gali atpažinti, jeigu aš čia net nebuvau“, – teisinosi jis.

Įtariamasis įnirtingai viską neigė ir teigė, kad namuose žiūrėjo „Žalgirio“ varžybas.

Pareigūnai kelis kartus perklausė nukentėjusįjį dėl jo parodymų. Vieno sulaikytojo nematęs, o štai antrąjį gerai įsidėmėjęs ir atpažino jo ryškiai mėlynos spalvos džemperį.

„Va, va, taip, taip. Tu mane griebei už piniginės, mėlynas kapišonas, tikrai jis“, – sakė jis.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Reportažą iš įvykio vietos rasite straipsnio pradžioje. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Site Footer