Gitano Nausėdos ir sausakimšo LFF stadiono akivaizdoje: dar viena Vilniaus „Žalgirio“ pergalė UEFA Čempionų lygos atrankoje

Vilniaus „Žalgiris“ ir toliau džiugina Lietuvos futbolo mėgėjus. Gitano Nausėdos ir pilno Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono akivaizdoje Vilniaus „Žalgiris“ antrajame UEFA Čempionų lygos etape 1:0 (1:0) įveikė Malmės „Malmo“ futbolininkus ir žengė svarbų žingsnį į priekį kito atrankos etapo link.

Pirmoje rungtynių dalyje geriau atrodė žalgiriečiai. Vilniaus futbolininkai turėjo ne vieną gerą progą, kur galėjo įmušti įvartį, tačiau sostinės ekipai pirmoje rungtynių pusėje pasižymėti įvarčiais nepavyko ir į ilgąją pertrauką komandos keliavo neturėdamos jokio pranašumo.

Visgi antrasis kėlinys geriau prasidėjo Vladimiro Čeburino futbolininkams, kurie antrąjį kėlinį pradėjo agresyviai ir jau ketvirtąją kėlinio minutę „Žalgiris“ įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį 1:0.

Vilniaus komandoje įvartį 49-ąją minutę įmušė Fabienas Ourega.

Antrajame kėlinyje vilniečiai turėjo dar ne vieną progą įmušti įvartį, tačiau tam, kad įkristų antrasis įvartis, pritrūko vos kelių centimetrų.

75 minutę Vilniaus „Žalgirio“ sirgaliai galėjo būti sunerimę: vieną akimirką sirgaliai galėjo galvoti, kad teisėjai skelbs pražangą baudos aikštelėje ir skris 11-os metrų baudinį „Malmo“ futbolininkams, tačiau visa laimė pirmai buvo nuošalė, o ne pražanga.

79-ąją minutę progą įmušti įvartį turėjo Gustas Jarusevičius, tačiau jaunasis „Žalgirio“ talentas nepasižymėjo.

Likusį laiką ir „Žalgiris“ dažniau leido prie varžovų vartų ir kūrė neblogas progas, tačiau sostinės vienuolikei pasižymėti nepavyko.

Sostinė švenčia! Iškovota 1:0 iškovota pergalė UEFA Čempionų lygos antrajame atrankos etape.

Rungtynių eiga:

79 min.: Gustas Jarusevičius!!! Futbolininkas pasileido į greitą puolimą ir atliko pavojingą smūgį. Visgi jaunuoliui įmušti nepavyko, tačiau bandymas tikrai geras. Bravo!

75 min.: Ačiū dievui… Teisėjai baudos aikštelėje fiksavo nuošalę, o ne pražangą… Sostinės komandos vartai išlieka sausi.

71 min.: Dar vienas šansas! Renanas Oliveira pagailėjo perdavimo komandos draugui, tačiau brazilo bandymas vis tiek buvo tikrai neblogas.

69 min.: Ojooj! Kiek nedaug… „Žalgirio“ futbolininkui pritrūko keliu centimetrų ir būtų įmuštas įvartis galva…

62 min.: „Žalgiris“ dar kartą smugiuoja į vartus, tačiau šįkart žiūrovams per kūną nueina šiurpuliukai. Įvarčio įmušti nepavyko.

60 min.: „Malmo“ futbolninkas šovė tolimą smūgį, tačiau nepataikė į vartus ir LFF stadionas toliau džiaugiasi turimu pranašumu.

49 min.: ĮVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARTIS!!! Fabienas Ourega muša įvartį ir 1:0 Vilniaus „Žalgiris“ priekyje.

45 min.: Kampinis prie „Malmo“ vartų. Visgi nieko doro mūsiškiams padaryti nepavyko ir po pirmosios rungtynių dalies rezultatas yra 0:0. Pirmojo kėlinio pirmoje dalyje geriau atrodė sostinės futbolininkai, o antroje dalyje jėgos tapo labiau apylygės.

Be to, šiose rungtynėse taip pat apsilankė ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, tad garbingų svečių ir sentimentų šiandienos mače tikrai netrūksta.

38 min.: Mūsiškiai vėl turėjo progą prie Švedijos čempionų vartų, tačiau iš aštraus kampo įmušti nepavyko.

36 min.: Vėl kampinis prie sostinės komandos vartų. Vilniečiai eilinį kartą apsigina.

31 min.: Pavojus prieš žalgiriečių vartų. Vilniečiai prasižengė labai arti baudos aikštelės, tačiau „Žalgiris“ pagirtinai atstovi gynyboje.

19 min.: Dabar jau „Malmo“ futbolininkai puola ir užsidirba kampinį, tačiau aikštelės šeimininkai greitai gesiną gaisrą savoje aikštelės pusėje.

8 min.: Kiek daug šansų prie „Malmo“ vartų!!!!!! Visgi įmušti mūsiškiams nepavyko…

7 min.: Dvi sostinės komandos progos. Praėjusių rungtynių herojus Mathias Oyewusi nepataikė įvarčio pirmuoju bandymu. Antruoju bandymu žalgiriečiams įmušti taip pat nepavyko, tačiau mūsiškiai užsidirbo kampinį ir toliau kelia pavojų prie varžovų komandos vartų.

6 min.: Pavojinga ataka! „Malmo“ gerai apsigynė ir bėgo į savąjį išpuolį, tačiau viskas baigėsi gerai – įvarčio švedams įmušti nepavyko.

1 min.: Šešėlių valdovo daina užvaldo LFF stadioną! Rungtynės prasideda!!!