Grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas pakliuvo į avariją

Grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas pirmadienio naktį su dukra ir žmona pateko į avariją. Sumaitotas baltas „Mercedes Benz Glk“ atlikėjo automobilis.

Žinią apie avariją vyras pranešė socialiniuose tinkluose pasidalijęs nuotrauka ir po ja brūkštelėjęs: „Kada Lietuvos automagistralėse nebevaikščios briedžiai?“

Pasirodo, pirmadienio naktį automagistralės kelyje pasimaišė briedis. Pats R. Janušas portalui tv3.lt papasakojo apie įvykį.

„Važiavau su savo šeima, kai kelyje pasimaišė briedis. Šalia manęs sėdėjo dukra, kuriai buvo praskeltas smarkas, paskui jis buvo susiūtas, žmona taip pat patyrė sumušimų. Kai briedis staiga atsitrenkė į mašiną, iššoko pagalvės, mašinos gaubtas atsidarė, jį visą briedis sulamdė. Apsaugos mus išsaugojo – žvėris buvo didelis ir stiprus, galėjo baigtis ir prasčiau“, – sakė vyras.

„Pasidarė taip skaudu ir apmaudu… Kaip čia Lietuvoj šitaip gali būti? Po Europą važinėju ir nieko panašaus nemačiau, o čia niekas negali sugalvoti apsaugos priemonių. Situacija tikrai pasikeitusi į blogąją pusę, o visi kažko nieko nedaro. Mus greitoji vežė, sakė, kad praeitais metais čia toje pačioje vietoje žuvo keli žmonės. Gal Seimo nariui kokiam galvą reikia nutraukti, kad kažkas dėl to pajudėtų“, – apmaudą reiškia vyras.

Jis sako automagistralėje važiavęs leistinu 130 km/val greičiu, taip pat ir pastebėjęs kelio ženklą, įspėjantį apie laukinius gyvūnus.

„Noriu, kad mano šis įvykis įžiebtų diskusiją. Gal pagaliau kokiam seimūnui pavyks įžiebti diskusiją apie saugumą keliuose, nes mus tai apdaužė skaudžiai“, – tikina R. Janušas.

Jis neslėpė pasipiktinimo esama sistema, tačiau sakė, kad buvo maloniai nustebintas pareigūnų.

„Kada greitkelyje, autostradoje, kur šalia aptverta teritorija ir šitokie greičiai, manau, kad kiekvienas jaučiasi saugus. Tačiau čia nieko saugaus nebuvo. Mes autostradoje automobilio negalėjome patraukti 3 valandas, nes ratai buvo užsiblokavę. Kai mano dukrą su žmona susiūtas iš ligoninės priėmimo skyriaus atvežė, man tiesiog baisu pasidarė. Tačiau pakeičiau savo nuomonę apie policininkus Lietuvoje. Jie mums padėjo ir mumis pasirūpino, saugojo mus iš visų pusių ir pasirūpino mano šeima.

Jie labai gerai dirbo. Labai keista, kad tiek žmonių autostradoje sustoja padėti ir visi žino, ką reikia padaryt, daro daugiau nei valstybė, kurioje gyvename. Visi žmonės pamokas savo išmokę, bet valstybė tuo klausimu nedirba – čia labai skaudu. Žaizdos užgis, tačiau norisi, kad ateityje panašūs dalykai nesikartotų“, – teigia atlikėjas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer