Likus kelioms dienoms iki 19-ojo gimtadienio nušautas „TikTok“ žvaigždės sūnus: mama prašo vieno

Savo įprastu pasisveikinimu – „Hello, my little tater tot“ ir švelniu pietietišku akcentu Ophelia Nichols, dar žinoma kaip „Mama Tot“, yra puikiai pažįstama milijonams „TikTok“ sekėjų. Tačiau šįkart moters veide šypsenos nėra – likus kelioms dienoms iki gimtadienio buvo nušautas jos 18-metis sūnus Randonas Lee.

Kaip skelbia užsienio žiniasklaida, vaikinas buvo nušautas penktadienį ryte JAV Alabamos valstijos Pričardo miesto degalinėje.

Šeštadienį moteris kreipėsi į savo sekėjus prašydama jų pagalbos, rašo „Rolling Stone“.

„Kuriu šį vaizdo įrašą norėdama kreiptis į jus, nes man reikia jūsų pagalbos“, – vaizdo įraše sako ji. „Aš niekada jūsų nieko neprašiau, bet man reikia jūsų pagalbos. Mane seka beveik 7 milijonai žmonių. Jūs turite tai žinoti.“

Moteris toliau paaiškino, kad jos sūnus Randonas buvo nužudytas likus kelioms dienoms iki jo 19-ojo gimtadienio. „Mano širdyje tokia neapykanta, kurios niekada niekam nejaučiau“, – sakė ji prieš prašydama savo pasekėjų pasidalinti informacija apie Randono mirtį.

„Žinau, kad žudikai yra mano mieste. Jie ten, gyvena, kvėpuoja ir ramiai sau vaikšto, lyg nieko nebūtų nutikę“, – sakė ji, rodydama savo nuotrauką su Randonu.

@shoelover99

You will be found! You will reap what you sow in this world. You may not be caught now but its coming. I hope you see my sons face eveyday of your life

♬ original sound – ophelia 🦋

„Ir aš noriu, kad jie pažiūrėtų į mano sūnų. Tai mano sūnus ir tu jį iš manęs atėmei. Pažiūrėk į jo veidą. Pažiūrėk į jį. Nes daugiau niekada jo nepamatysiu. Kažkas turi žinoti, kas tai padarė mano vaikui, ir aš prašau jų pagalbos“, – ašarų akyse nesulaikė moteris.

Reaguodami į Nichols vaizdo įrašą, kurį „TikTok“ peržiūrėjo beveik 20 milijonų, moters gerbėjai susibūrė ją palaikyti. Daugiau nei 4 000 kūrėjų sukūrė vaizdo įrašus, kuriuose jie prašo žiūrovų pasidalinti bet kokia informacija.

Skelbiama, kad nusikaltimas vis dar tiriamas, tačiau kol nesulaikytas nei vienas asmuo, nežinomas nei nusikaltėlis, nei nusikaltimo motyvas. Policijos atstovai nepanoro bendrauti su žurnalistais ir suteikti papildomos informacijos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer