Į Lietuvą sugrįžusi Monika Linkytė užsiminė apie siurprizą: tai susiję su mano eurovizinėmis draugystėmis

Tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija 2023“ Lietuvai atstovavusi ir 11-ąją vietą užėmusi dainininkė Monika Linkytė sugrįžo į Lietuvą,

Lėktuvas iš Liverpulio Džono Lenono oro uoste Kaune nusileido vėlų gegužės 14-osios vakarą.

Eurovizinę kelionę pabaigusi dainininkė buvo pasitikta oranžinių rožių glėbiais, oro uosto atvykimo salėje plazdėjo trispalvės.

Žurnalistų sutikta dainininkė teigė, kad jos artimiausiuose planuose – miegas: „Nuotaikos puikios, labai visi džiaugiamės vienuolikta vieta – puikus rezultatas. Dabar norisi pailsėti, pamiegoti ir toliau kibti į darbus.“

„Visų pirma, tikriausiai, kas mane labiausiai vargino, tai tas labai didelis tempas ir tas emocijų šokinėjimas – nuo labai super didelio hype’o iki kažkokių sudėtingesnių emocijų, tai manau, kad tai ir buvo didžiausias iššūkis, nes vis tiek galų gale reikia susikaupti, eiti dainuoti scenoje, dalintis savo emocijomis“, – sakė antrą kartą „Eurovizijoje“ dalyvavusi lietuvė.

M. Linkytė dėkojo visiems lietuviams už palaikymą bei užsiminė apie vasarą laukiantį siurprizą.

„Rugpjūčio mėnesį nusimato labai didelis koncertas Lukiškių kalėjime, tai labai visus kviečiu. Rugpjūčio mėnesį turiu vieną siurprizą sugalvojusi, kuris bus susijęs su „Eurovizija“ ir mano eurovizinėmis draugystėmis“, – užsiminė Monika.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer