Į Lietuvą vėl užklydo rudoji meška: pasieniečiai dalijasi vaizdo įrašu

Valstybės sienos apsaugos tarnyba vaizdo kameromis užfiksavo, kaip iš Baltarusijos sieną į Lietuvą geležinkeliu kirto meška.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, ji čia išbuvo apie minutę. Manoma, kad pastebėjusi artėjančio Lietuvos pasieniečių visureigio šviesas ji nusprendė skuosti atgal į Baltarusiją.

Apie vidurnaktį iš antradienio į trečiadienį naudodamiesi sienos stebėjimo sistema Kenos užkardos pasieniečiai pastebėjo iš Baltarusijos geležinkeliu ateinančią mešką. Ji kirto sienos liniją ir palei bėgius patraukė į Lietuvos gilumą.

Šią pasieniečių vaizdo kameromis stebimą geležinkelio atkarpą Lietuvos pusėje maždaug 6 kilometrus į šalies gilumą iki Kenos kontrolės punkto iš abiejų pusių juosia apsauginė tvora.

Toli į Lietuvą meška nenuklydo. Kaip tik tuo metu palei sieną netoli „pažeidimo“ vietos visureigiu važiavo patruliavęs Kenos užkardos pasieniečių ekipažas. Gali būti, kad artėjančio automobilio šviesos išgąsdino lepečkoję. Lietuvos pusėje prabuvusi maždaug minutę ji apsisuko ir paskubomis perbėgo atgal į Baltarusiją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer