Ukrainos atsakas Medvedevui: klausimas, kur tu pats būsi po 2 metų

Ukrainos prezidentūros patarėjas Mychailo Podoliakas pakomentavo buvusio Rusijos premjero Dmitrijaus Medvedevo išsišokimą, kuomet šis pareiškė, kad „neaišku, ar po 2 metų Ukraina išvis egzistuos“. Ukrainos atstovo teigimu, Ukraina visada buvo, yra ir bus, ne toks aiškus paties D. Medvedevo likimas.

„Ukraina buvo, yra ir bus, o kur bus Medvedevas po 2 metų – klausimas“, – savo „Twitter“ paskyroje pareiškė M. Podoliakas.

D. Medvedevas šiandien parašė, kad „Ukrainos po dvejų metų gali ir nelikti“.

„Mačiau pranešimą, kad Ukraina lendlizu nori gauti iš savo užjūrio šeimininkų suskystintųjų dujų apmokant po 2 metų. Kitaip artėjančią žiemą jie paprasčiausiai užšals. Tik toks klausimas: o kas pasakė, kad po dvejų metų Ukraina išvis egzistuos pasaulio žemėlapyje? Nors amerikiečiams tai jau visiškai nebesvarbu – jie tiek investavo į „antiRusija“ projektą, kad visa kita jiems atrodo smulkmenos…“ – savo „Telegram“ kanale rašė jis.

„Jeigu rusų imperializmas turėtų veidą, tai būtų Medvedevas. Mažas žmogelis su dideliais kompleksais, kurio vienintelė galimybė atkreipti į save dėmesį ir save įprasminti – šliūkštelėti nuodų į Ukrainos pusę ar grasinti pasauliui“, – pažymėjo M. Podoliakas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer