Ilgai ir laimingai: Las Vegase susituokė Jennifer Lopez ir Benas Affleckas

Užsienio žiniasklaida sekmadienį pranešė, jog Las Vegase susituokė Jennifer Lopez ir Benas Affleckas. Pora amžiną meilę prisiekė praėjus vos 3 mėnesiams po sužadėtuvių.

Naujienų portalui „Page Six“ pavyko gauti poros vestuves liudijančius dokumentus, užpildytus šeštadienį Las Vegase.

Primename, jog pora susižadėjo šių metų balandžio mėnesį. Antrosios aktorių sužadėtuvės įvyko praėjus beveik dvidešimčiai metų po pirmųjų.

J. Lopez apie sužadėtuves pranešė gerbėjams siunčiamame naujienlaiškyje, praneša PageSix. Moteris į jį įkėlė trumpą vaizdo įrašą, kuriame meiliai žiūri į žalsvos spalvos deimantinį žiedą.

„Tu tobulas“, – vaizdo įraše galima girdėti sakant aktorę.

Gandus apie sužadėtuves pora pakurstė dar anksčiau šią savaitę, kai moterį paparaciai užfiksavo su žiedu ant jos bevardžio piršto.

Tai – ne pirmosios „Bennifer“ sužadėtuvės. Pirmąjį kartą pora ėmė susitikinėti 2002-aisiais ir tų metų lapkričio mėnesį B. Affleckas mylimajai pasipiršo. Tada jis tai padarė su 2.5 milijono kainavusiu žiedu, ant kurio puikavosi rožinis deimantas.

Deja, tariamai dėl per didelio žiniasklaidos dėmesio, vestuvės buvo nukeltos, o vėliau apskritai nutrūko. Pora išsiskyrė 2004-aisiais, tais pačiais metais Lopez jau buvo ištekėjusi už atlikėjo Marco Anthony. 2008-aisiais ši santuoka nutrūko.

Tuo tarpu B. Affleckas taip pat ilgai neliūdėjo – 2005 metais jis vedė aktorę Jennifer Garner ir susilaukė trijų vaikų. Deja, vėliau šeima subyrėjo

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer