Rusiška prabanga: nukauto ruso tėvas už gautą kompensaciją nusipirko mašiną

Rusijoje aktyviai renkami „savanoriai“ kariauti Ukrainoje, jiems žadami lengvi pinigai, o žuvus – kompensacijos artimiesiems. Neseniai per valstybinę Rusijos televiziją buvo parodytas siužetas, kuriame vieno tokio žuvusio ruso tėvas papasakojo, ką darė su pinigais, gautais iš valstybės.

„Nexta“ pažymima, kad vos prieš kelias savaites Rusijos valstybinės televizijos reklamavo samdinių centrus, kurie rinko žmones kariauti Ukrainoje, o dabar jau rodo, kaip „pasiseka“ tiems, kurių artimieji žūsta.

„Rossija 1“ reportaže rodomas naujas „Lada“, pasakojama, kad automobilio savininko sūnus „kaip ir protėviai žuvo kariaudamas su fašistais“.

„Sūnaus atminimui nusipirkome… naujutėlaitį automobilį“, – reportaže aiškina nelaimėlio tėvas.

„Nauja „Lada“ nupirkta už pinigus, kurie liaudyje vadinami „pagrabiniais“ (Valstybės skiriama kompensacija žuvusiojo karo veiksmų metu artimiesiems, – red. past.) <...> Aleksejaus tėvas sako, kad sūnus svajojo būtent apie tokį, baltą automobilį“, – skelbiama „Rossija 1“ televizijos reportaže.

Tiesa, paties Aleksejaus jau nebėra, į Ukrainą nesėkmingai kariauti išvažiavusio ruso tėvas naują automobilį jam parodė kapuose. Reportaže pažymima, kad pirmoji kelionė balta „Lada“ buvo į kapines, kur ir užkastas Ukrainoje nukauto Aleksejaus palaikai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer