Ineta Stasiulytė atvirai – apie paauglę dukrą ir mylimąjį: atskleidė kitą jo pusę

Dviejų vaikų mama, žinoma aktorė Ineta Stasiulytė (42) puikiai žino, ką reiškia būti mama ir auginti paauglę dukrą. Moteris pasakojo, kad puikiai sutaria su atžalomis, tačiau gyvenime būna visko.

Naujienų portalui tv3.lt I. Stasiulytė atvirai prabilo apie motinystę, paauglę dukrą bei mylimąjį Deividą Meškauską.

Motinystė

Inetos Stasiulytės gyvenime, atrodytų, nėra stabdžių – moteris nuolat filmuojasi kino filmams, dalyvauja renginiuose, laidose. Panašu, kad dienos darbai nesibaigia ties išjungtomis kameromis, nes namuose jos laukia dvi dukros – Upė (17) ir Frėja (3).

„Frėjai dabar 3 metai ir vienas iš mėgstamiausių mūsų užsiėmimų – pasileisti garsiai muziką ir šokti. Kai vaikai užmiega, tuomet aš būnu daug lėtesnė. Po visų filmavimų būnu iškalbėjusi visų žodžių limitą ir nenoriu nei žodžio ištarti pašaliniams ir nenoriu girdėti jokių pašalinių temų. Tada būnu tyli ir rami“, – pasakojo moteris.

Paklausta, kaip gyvenimas pasikeitė, kuomet gimė antroji dukra, pašnekovė džiaugėsi, kad gyvenimas teka sena vaga: „Daugiau ar mažiau yra tas pats. Kai pagimdžiau pirmą vaiką, atvažiavo mama į ligoninę ir sakė, kad nėra net ką man padėti, nes puikiausiai viską pati pasidarau. Žinojau, kad aplink mane yra pagalba, todėl jokios įtampos nejutau. Tas atsipalaidavimas iki pat dabar yra. Labai svarbu pačius vaikus gerbti.“

Tęsdama pasakojimą apie motinystę ir vaikų auklėjimą, I. Stasiulytė atviravo, jog labai svarbu jiems viską aiškinti ir išsikalbėti. „Nieko nėra baisiau, kai artimiausias žmogus rėkia vaikučiui į akis. Šaukia jam ir kažko neleidžia. Tu gali neleisti, bet reikia suprasti, kad tas vaikas kažko labai nori. Galima jam pasakyti, kad labai supranti, jog jis labai nori dar vieno maišelio saldainių, bet esi mama ir turi pasirūpinti juo“, – savo nuomonę išsakė aktorė.

Paklausta, kokia ji yra mama, Ineta atviravo, kad nėra griežta, bet teisinga. „Aš esu atsipūtusi. Svarbu yra neapsimesti, kai vaikai kur nors nori išvykti, kad nebuvome patys paaugliais“, – šyptelėjo pašnekovė.

Mylimasis ir paauglė dukra

Kalbėdama apie mylimąjį, Ineta džiaugėsi, kad namuose gamina ne tik ji, bet ir Deividas.

„Jo mylimiausia veikla – grilius. Jis moka pagaminti daug įvairiausių patiekalų. Kai mes susipažinome, tuomet jis nemokėjo net kiaušinienės kepti, o dabar gali pagaminti bet ką. Nemanau, kad kažkas kažką pakeičia. Žmogus pats pasikeičia. Kažkokius dalykus išmoksta, kažkokius dalykus supranta“, – sakė ji.

Tiesa, Ineta užsiminė ir apie paauglę dukrą, kuri dabar vis dažniau nori laiką leisti su draugais.

„Jeigu aš galiu pasitikėti vaiku, tuomet aš suorganizuoju taip, jog žinočiau visus telefonu numerius, su kuo bus mano dukra. Tada aš ją išleidžiu. Žinau, kad anksčiau ar vėliau vaikas baliavos. Visą tai mes visi praeiname. Baisumas yra tada, kai vaikai iš baimės nežino, kur kreiptis, jeigu kažkas atsitinka“, – tikino pašnekovė.

Baigdama pokalbį apie motinystę, mylimąjį ir paauglę dukrą, aktorė atskleidė, kad ir jos šeimoje nėra namų be dūmų: „Visko būdavo. Visokiausių situacijų, bet aš vadovaujuosi intuicija. Jeigu aš jaučiu, kad jai tą vakarą geriau kažkur nevažiuoti, tuomet man visai nesvarbu, jeigu ji verks, bet aš vis tiek neišleisiu. Galiausiai pasitvirtina, kad ten kažkas atsitiko ir gerai, kad ji ten nepapuolė.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer