Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela mini 18-ąjį gimtadienį: atskleidė, kaip atšvęs

Gegužės 23-ąją verslininkų Ingos ir Aivaro Stumbrų šeima mini didelę šventę – sutuoktinių dukrai Estelai Stumbraitei sukanka 18-a.

Gražios šventės proga I. Stumbrienė socialiniuose tinkluose paviešino sveikinimą savo pirmagimei, juo sutiko pasidalinti ir su naujienų portalu tv3.lt

„18 gimtadienis! Kaip greitai bėga laikas, atrodo, dar tik vakar mokinomės žengti pirmuosius žingsnius, tarti pirmuosius žodžius, o šiandien jau švenčiame tavo 18-ąjį gimtadienį! Be galo mylim ir didžiuojamės! Būk visada mylima ir laiminga!“ – rašė I. Stumbrienė socialiniuose tinkluose.

Naujienų portalui tv3.lt Inga atskleidė, kad dukrą pasveikino dar ryte, o vakare ypatingą sukaktį šeima planuoja paminėti restorane.

Estela Stumbraitė žiba kulinarijos srityje

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela jau ne vienerius metus stebina savo kulinariniais gabumais.  

Paauglė jau ne tik spėjo šio meno mokytis pas vieną garsiausių britų šefų Gordoną Ramzį, bet ir sulaukti aukščiausio įvertinimo kulinarijos varžybose. Be visa to, jai puikiai sekasi ir socialiniame tinkle „TikTok“ – Estelos kuriami filmukai renka daugybę peržiūrų. 

Jaunimo pamėgtame socialiniame tinkle „TikTok“ E. Stumbraitė jau kelerius metus dalijasi trumpais filmukais, kuriuose demonstruoja, kaip pasigaminti įvairius patiekalus – nuo gardaus jautienos steiko ar lašišos ant griliaus iki naminių zefyrų ar lietinių torto. 

@estela.stumbraite Pusryčių tortilijos🌯 #cooking #culinary #recipe #food #foodtiktok #foodtok #chef #recipeidea #cookingvideo #breakfast #breakfastburrito #breakfastideas #burrito #tortilla #scrambledeggs ♬ original sound – harley


Estelos receptai taip domina „TikTok’o“ vartotojus, jog 17-metė jau gali pasigirti daugiau nei 28 tūkst. sekėjų auditorija, o kai kurie jos filmukai renka po kelis šimtus tūkstančių peržiūrų. 

Naujienų portalui tv3.lt sėkmės socialiniame tinkle sulaukusi E. Stumbraitė teigė, kad populiariąją programėlę įsirašė jau seniai ir netrukus suprato, kaip galėtų ją susieti su didžiausiu savo pomėgiu. 

„Pagaminus ar sukūrus kokį nors patiekalą man visada patikdavo jį nufotografuoti ar nufilmuoti gaminimo eigą. Greitai supratau, jog tai galėtų būti puiki platforma dalintis mano kuriamais video“, – sakė ji. 

www.tv3.lt

Site Footer