Internete plinta paskutinės mergaitės gyvenimo akimirkos: gyvybę atėmė rusų raketa

Socialiniuose tinkluose plinta vaizdo įrašas, kaip mergaitė kartu su mama Vinicoje keliauja į raidos užsiėmimą. Netrukus į centrą, kurioje turėjo vykti veiklos, smogė rusų raketa. Mergaitė neišgyveno, mama patyrė sunkių sužalojimų.

Vaizdo įraše matyti, kaip motina su dukra keliauja į Vinicijoje įsikūrusią kliniką, kurioje mergaitė turėjo dalyvauti raidos užsiėmime.

Internete plinta paskutinės mergaitės gyvenimo akimirkos: gyvybę atėmė rusų raketa

Ketvirtadienį rusų okupantai apšaudė Vinicą. Per rusų raketų ataką Vinicoje buvo apgadintos diagnostikos klinikos patalpos, visi jose buvę žmonės žuvo, pranešama Vinicos regioninės tarybos „Telegram“ kanale, rašo UNIAN.
„Turima informacijos, kad Vinicoje raketos smūgis pataikė į diagnostikos kliniką (vieno aukšto pastatą). Preliminariai žuvo visi klinikoje buvę žmonės“, – rašoma pranešime.

Socialiniuose tinkluose pasklidusios nuotraukos rodo, kad į centrą keliavusi mergaitė po smūgio žuvo.

Nors buvo skelbta, kad žuvo ir mergaitės mama, tačiau naujausia informacija skelbia, kad moteris gyva, tačiau patyrė sunkius sužalojimus – jai nutraukta koja.

Smūgis Vinicoje sulaukė ir Ukrainos pareigūnų vertinimo.

„Mes jiems smogsime. Jie smogs mums. Skirtumas tas, kad mes smogiame tik kariniams taikiniams, kiekvieną kartą kruopščiai numatydami šalutinę žalą. Jie smogia nekreipdami dėmesio į šalutinę žalą“, – savo „Telegram“ rašo Ukrainos prezidento patarėjas Oleksijus Arestovyčius.

Rusijos pajėgos ketvirtadienį sparnuotosiomis raktomis smogė Vinicos centrui. Anot O. Arestovyčiaus, tai yra karo taisyklių pažeidimas.

„Tai yra civilizacijos logikos ir užkariavimų neigimas. Ir civilizacija pateiks atsakymą. Tai nebus greita, nes tokios galimybės nėra. Tačiau kiekvienas toks smūgis pagreitina civilizacijos veiksmus prieš anticivilizaciją: sankcijos, ginklų perdavimas.

Bus dar daug mūsų smūgių, jų atsakomųjų smūgių, vėl mūsų, vėl jų. Putino režimas bus nužudytas mūšio lauke, kito būdo jam užbaigti nėra“, – rašo O. Arestovyčius.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer