Irma Jurgelevičiūtė – apie atgimimą ir praeities klaidas: neįsivaizduojat, kiek man jos davė

Laidoje „Pasikalbėkim“ vieši ypatingas pašnekovų duetas – Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas. Legendinės muzikos grupės „Dinamika“ nariai atvirai prakalbo ir apie savo karjeros kelią, ir apie asmeninį gyvenimą. Laidoje netrūks ne tik daug juoko, dainų, prisiminimų, bet ir jautrių akimirkų. Kodėl kalbėdama apie praeitį Irma graudinosi, o priimdama gėlių puokštę iš vedėjos rankų nesulaikė ašarų?

Žinia, kad 30-mečio proga „Dinamika“ grįžta į sceną ir jau nuo vasario pradės koncertinį turą po didžiausias šalies arenas, nudžiugino daugybę ištikimų grupės gerbėjų. O jų, pasak Ginto ir Irmos, per šitiek metų ne tik nesumažėjo, o kaip tik padaugėjo. Nors „Dinamikos“ sudėtis, o ypač vokalistės keitėsi ne kartą, ryškiausiu grupės veidu ir balsu, anot Ginto, iki šiol išliko būtent Irma.

„Tai buvo patys geriausi laikai ir pats grupės pikas, tikra epopėjos viršūnė. Tada skambėjo pačios gražiausios dainos ir vyko didžiausi mūsų koncertai. Su Irma dirbom gal aštuonerius metus ir tas laikas buvo ypatingas. Ne veltui, net praėjus šimtui metų, kai Irma jau nebedainavo grupėje, ji vis tiek buvo visų siejama su „Dinamika“, – sako grupės įkūrėjas ir dainų autorius Gintautas.

Pati Irma neslepia, kad net pradėjusi solinę karjerą, ne kartą iš gerbėjų sulaukdavo klausimų, ar dar kada nors koncertuos su „Dinamika”. Atlikėja tikina, kad ši grupė ir laikas, kai buvo jos dalimi, yra labai brangus. Tiesa, abu pašnekovai vis dar skirtingai kalba apie tai, kodėl Irma paliko „Dinamiką“, bet tai nesutrukdė jiems vėl susiburti.

„Visa savo esybe, širdimi žinojau, kad ateis ta diena ir tas laikas tikrai išmuš, kai mes vėl būsim kartu ir atgaivinsime senas dainas. <…> Ankstesniais laikais aš buvau labai jauna, be gyvenimiškos patirties ir tik dainavau gražias dainas. O dabar prie viso to dar prisideda ir mano patirtis, branda, todėl daug kas skambės visai kitaip“, – sako Irma.

Gyvenime nekeistų nieko

Paklausta, ar norėtų ką nors pakeisti praeityje, jei tik turėtų tokią galimybę, atlikėja nuoširdžiai patikino, kad tikrai ne. Nepaisant skaudžių patirčių ir klaidų, Irma nenorinti nieko išbraukti iš savo gyvenimo repertuaro.

„Manau, kad visos tos klaidos mane atvedė į tokią, kokia esu šiandien. Tos klaidos man davė labai daug. Jūs net neįsivaizduojat, kiek jos man davė. Juk aš vos neišnykau! Esu dėkinga, kad viskas taip baigėsi ir kad viskas dabar eina tokiu keliu, kokiu eina. Tos ankstesnės, senosios Irmos dabar net nenorėčiau pažinoti“, – atvirai sako scenos žvaigždė.

Savo ruožtu Gintautas pripažįsta, kad norėtų pakeisti viską, išskyrus sprendimą sukti į muzikos pasaulį. Laidoje jis pirmąsyk daugiau papasakos apie savo šeimą ir kaip su žmona sugebėjo daugybę metų išlikti kartu.

Gandai apie santykius

Vyras neslepia, kad apie jį sklandė įvairiausių gandų ir melų, tačiau nepaisant sunkių išbandymų, pora juos ištvėrė. Irma juokiasi, kad su Gintu buvo poruojama ne kartą, kaip ir kitos grupės vokalistės, tačiau juos visada siejo tik darbiniai santykiai.

Ne vienas skyrybas išgyvenusi Irma atskleis, ar turi mylimąjį ir ko ji šiandien labiausiai bijo? Ar atgimusi „Dinamika“ – vienkartinis projektas, o gal veiklą tęs toliau? Taip pat išvysite, kokius ypatingus daiktus abu atsinešė į studiją ir kodėl vieną jų Gintas nusprendė palikti „Pasikalbėkim“ komandai.

Visą interviu su Irma Jurgelevičiūte ir Gintautu Broku žiūrėkite straipsnio pradžioje:

Kalbėjome apie:

00:05 Anonsas

00:58 Svečių pristatymas

01:55 „Dinamikos 30-metis, prisiminimai, atgimimas

09:36 Sugrįžimas į didžiąsias scenas

13:56 Irmos ir Gintauto santykis anksčiau ir dabar

19:23 Gintautas apie žmoną Vidą

24:33 Gandai, kad Irma ir Gintautas pora

25:40 Irmos gyvenimo pamokos

28:48 Ar Irmos širdis laisva?

35:36 Gintauto daikto pristatymas

37:37 Irmos daikto pristatymas

41:33 Ar Irma norėtų kažką pakeisti praeityje?

44:41 Ką keistų ir ko nekeistų Gintautas?

46:45 Dovanos laidos svečiams

49:50 Atsisveikinimas

Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą trečiadieniais 19 val. rasite TV3 televizijos YouTube kanale.

www.tv3.lt

Site Footer