Ironvytas apie darbą su Orlausku: dabar tikrai to nedaryčiau

Prieš penkerius metus Lietuvos kino padangėje dienos šviesą išvydo filmas, kurį dabar ne vienas laiko blogiausiu visų laikų lietuvišku filmu – Artūro Orlausko komedija „Pliusas“. Jame pasirodęs Vytautas Medineckas-Ironvytas sako, kad dabar su pasiūlymu vaidinti tokiame filme tikrai nesutiktų, bet tokį nuomonės pokytį lėmė ne filmo kokybė.

V. Medineckas-Ironvytas svečiavosi naujienų portalo tv3.lt tinklalaidėje apie kiną „Ekrano karta“.

Ironvytas pasakojo, kad iš pradžių idėja pasirodyti A. Orlausko filme neatrodė tokia bloga.

„Tai buvo tikriausiai prieš šešerius metus, pas mane patirties filmavimuose buvo mažiau. Man kortą tokią labai fainą davė: jūs būsite kartu su [Mindaugu] Papinigiu. <...> Donatas Šimukauskas vaidino, Ineta Stasiulytė vaidino, Gabrielė Malinauskaitė, daug gerų aktorių“, – pasakojo Ironvytas.

Nors filmo režisieriumi nurodytas Markas Goldmanas, pasak žinomo vyro, filmavimo aikštelėje jo tikrai nebuvo.

„Gal jis kažkur ir yra, bet jis to filmo nerežisavo“, – juokėsi Ironvytas.

Ar dabar jis sutiktų vaidinti Artūro Orlausko kuriamame filme? Ironvytas sako, kad ne, bet tikrai ne dėl to, kad „Pliusas“ yra vienas blogiausių lietuviškų filmų.

„Jei dabar ateitų pasiūlymas iš tokių žmonių, tai kategoriškai ne, viskas nesutampa. Man yra nesuprantama, ką jis šiandien deklaruoja, ką jis šneka ir ką jis daro. Arba pamišimas, arba piktybinis veikimas prieš valstybę“, – tvirtino Ironvytas.

Daugiau absurdiškų situacijų iš „Pliuso“ kūrimo – vaizdo ištraukoje, kurią rasite teksto viršuje. O dar daugiau Ironvyto pasakojimų apie įdomiausius nutikimus filmavimo aikštelėse – pilname „Ekrano kartos“ epizode.

Pilnas epizodas:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer