Ispanijoje be žinios dingo du jauni lietuviai: šeima meldžia padėti

Jau daugiau nei savaitę du jaunuoliai iš Lietuvos dingę Ispanijoje – 18 m. Vesta Kunigonytė ir 22 m. Tomas Paulauskas. Mergina ir vaikinas į Lietuvą turėjo grįžti rugpjūčio 7 dieną, tačiau dieną prieš nutrūko bet koks ryšys su jais. Šeima prašo pagalbos rasti be žinios dingusius jaunuolius.

Dingusios merginos teta Neringa Savickienė pasidalino pagalbos prašymu ir neslepia jaudulio, nes vis dar neturi jokių žinių, kur yra jos dukterėčia ir jos draugas, turėję būti Toreviejos mieste.

Prieš kelionę nutrūko ryšiai

Vesta išvyko į Ispaniją, Punta Prima miestą, dviem savaitėms, aplankyti ten jau nuo vasaros pradžios dirbusio draugo. Merginos teta teigia, kad mama ją išleido dviem savaitėms, kol galiausiai, prieš pat jų išvykimą į Lietuvą, nutrūko visi ryšiai.

Rugpjūčio 7 dieną, kai turėjo išvykti atgal į gimtąją šalį, abu jaunuoliai nepasirodė prie autobusiuko, turėjusio juos pargabenti namo.

„REIKALINGA SKUBI PAGALBA!!!! Pilar de Horadada!!!! Gali būti ir šiam mieste.

DINGO DUKTERĖČIA, DUKRA, SESUO, DRAUGĖ Vesta Natalija Kunigonytė!!!!!! TORREVIEJOJE!!!!

ATVYKO PAS DRAUGĄ 2 SAVAITĖMS Į PUNTA PRIMA MIESTĄ. RUGPJŪČIO 7 d. 12 val. DIENOS TURĖJO IŠVAŽIUOTI Į LIETUVĄ ATGAL, BET NUO RUGPJŪČIO 6 d. 00.10 SU JAIS VISI RYŠIAI NUTRŪKO.

LABAI PRAŠOME KĄ NORS MAČIUS AR KAŽKĄ GIRDĖJUS, PRANEŠKITE!!!!! VISA INFORMACIJA LABAI REIKALINGA!!!”, – rašoma merginos tetos N. Savickienės pagalbos prašyme socialiniuose tinkluose.

Šeima kreipėsi į Lietuvos pareigūnus, taip pat aktyviai paiešką vykdo ir Ispanijos teisėsauga. 

Moteris neslepia apmaudo, kad kažkas skleidžia melagingas žinias, kad pora jau atsirado – ji patvirtina, kad tai melas, jaunuoliai nerasti ir vis dar nieko apie juos nežinoma.

Turintys bet kokios naudingos informacijos, gali kreiptis į merginos tetą per „Facebook“ arba skambinti telefono numeriais: +37062835254 bei + 37063143873.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer