Išsiilgusiems vasariškos šilumos – puiki Šulijos žinia: kais kaip reikiant

Orus šiaurinėje ir rytinėje Europos dalyje rytoj lems aukšto slėgio sritis, kitur slėgis bus žemas. Nemažas saulėtų orų plotas rytoj bus apie Baltijos jūrą; kitur dangų dengs debesys, kai kur ir gana stori. Šiauriau Stokholmo rytoj bus beveik taip pat šilta, kaip Pietų Italijoje. Iš tiesų vyraus gana šilti orai, vėsesni tik vakaruose.

Šiandien Lietuvoje buvo menkai debesuoti orai, buvo daug saulės. Artimiausią naktį dauguma debesų sutirps, išsisklaidys ir atsivers giedras dangus. Iš debesų likučių lyti neturėtų. Dieną debesuotumas didės, tačiau vyraus ploni neaukštai plaukiantys debesys, lietaus nebus.

Lietuvos linkui vis dar plaukia šiltas oras iš Pietų Europos, dėl to ir naktis bus šilta – žemiausia temperatūra paryčiais bus 8–10 laipsnių šilumos, kai kur apie 12. Rytoj orai bus ramūs, saulė ir taip šiltą orą dar pašildys iki 21–23 laipsnių šilumos, kur nors gali būti ir visi 24.

„Kitaip tariant orai bus puikūs“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienis irgi bus menkai debesuotas ir be lietaus. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 8–10, aukščiausia dieną 21–23 laipsniai šilumos.

Šeštadienio naktis irgi menkai debesuota, dieną debesų daugės, vietomis truputį palynos. Žemiausia temperatūra naktį 9–11, aukščiausia dieną 22–24, kur nors ir visi 25 laipsniai šilumos.

Sekmadienį sulauksime vasariško lietaus su perkūnija, bet vis dar bus vasariškai šilta.

„Ką gi, vasara. Kažkur iš prognozių prapuolė šalnos, bet nepanašu, kad kas nors jų smarkiai pasiges. Atrodo, šilta bus ir kita savaitė“, – sako N. Šulija.

www.tv3.lt

Site Footer