Jūs nepatikėsite, kiek sumokėjau Palangoje ties Palangos tiltu už mažą dėžutę čipsų ir ledą.
Įdomiausia, kad kaina šokiravo ir mane aptarnavusią merginą. Ji net susižvalgė su savo kolege kai pamatė bendrą sumą kasoje. Nustebę buvome visi kartu.
Pasirodo ledai ir čipsai prie Palangos tilto pabrangsta 3 kartus. Sumokėjau lygiai 10€.
Nusipirko ir kokteilį…
Dar buvo ir vienas iš pigesnių Lietuvoje kokteilių, už kurį paklojau 12€. Manau ir jūs žinote iš kokių pigių gėrimų šis Aperol Spritz kokteilis gaminamas…
Ačiū skaitytojui už nuotraukas ir komentarą. Taip, jis teisus, ledas ir čipsai patekę į Palangą pabrango 3 kartus. Ir tai, lyginant su mažmeninėmis kainomis, bet visi puikiai žinome, kad verslininkai perka urmu, tad užpirkimo kaina galėtų būti dar mažesnė.
Publikuodamas šį postą, nenoriu aiškinti kokius antkainius turi užsidėti prekybininkai. Suprantu, kad verslas turi uždirbti, tam jis ir verslas.
Aš tik noriu verslininkams patarti – kad kai baigsis vasara neverkit, kad mažai uždirbote, nes jūsų pelnai su kiekvienais metais kurorte mažės, nes žmonių sąmoningumas kasmet auga. Ir naivių išsiblaškiusių poilsiautojų vis mažiau ir mažiau.
Nesenai buvo kelios publikacijos dienraščiuose apie patiekalų kainas Palangoje, visi stebėjosi, kad jos didelės. Bet tuos patiekalus reikia, pagaminti, o čia nupirko ir perparduoda. Skirtumas didelis.
Todėl aš ir vėl prisiminiau nesenas atostogas Kretoje ir ženkliai mažesnes kainas jų paplūdimių baruose.
Tad klausimas: kur Lietuvos verslininkų gobšumo ribos?
Autorius: Riebus katinas, riebuskatinas.lt