Išvydus kebabų kainas Lietuvoje Irmą ištiko šokas: „Gyvename Monake“

„Maisto kainos Lietuvoje jau seniai pramušė visas įmanomas lubas, bet ar jūs matėt, kiek kainuoja pats paprasčiausias kebabas? Man akys ant kaktos iššoko, net pagalvot negalėjau, kad kada nors tiek reikės mokėti už tokį paprastą patiekalą“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Irma.

Vakar su vyru sugalvojom suvalgyti kebabų – nėra pats sveikiausias patiekalas, bet kartais taip nesinori gaminti, paprasčiau ką nors užsisakyti, o retkarčiais galima ir pasilepinti – seniai juos valgėm, pagalvojom, kodėl gi ne.

Bet ar jūs galit patikėti, kad dabar kebabas, už kurį mokėdavom vos kelis eurus, kainuoja 8-9 eurus? Jei dar kokio įmantresnio norisi, kainuoja ir 10 eurų. Kur tai matyta?

„Gyvename Monake“

Nesakau, kad kebabas yra kažkokia būtinybė, be kurios neįmanoma gyventi, aišku, atsiras sakančių – gaminkitės maistą namuose, bus pigiau, bet nuoširdžiai likau šiek tiek šokiruota, nesuvokiu, kas taip išaugino tokio paprasto patiekalo kainą.

Suprasčiau, būtume nuėję į kokį prabangų restoraną ir išsirinkę įmantriausius steikus ar jūros gėrybes, tada kainos nestebintų. Bet čia ne koks super duper patiekalas, o kebabas! Ima atrodyti, kad gyvename Monake, ne Lietuvoje.

Nežinau, ar man vienai atrodo nebenormalu, kad tuoj nueiti ir suvalgyti gerą, kokybišką patiekalą bus pigiau nei užsisakyti į lavašą susuktą mėsą, daržoves ir padažą. Sakykit, ką norit, bet čia jau visiškas absurdas, gyvenime nebūčiau pagalvojus, kad ateis tokie laikai. O gal aš perdedu ir čia normalu? 

Autorius: skaitytoja Irma

www.tv3.lt

Site Footer