Įtariamieji 15-metės nužudymu grasino ir kitai merginai: paviešino garso įrašus

Šiauliuose nužudytos 15-metės draugai pasakojo, kad mergina iš įtariamųjų kompanijos grasinimų yra sulaukusi ir ankščiau, tačiau ji ne vienintelė, kuri buvo atsidūrusi šios kompanijos akiratyje.

Įspėjame, kad teksto turinys gali paveikti jautrius skaitytojus.

Su naujienų portalo tv3.lt žurnalistais bendravusi nužudytos merginos pažįstama iš mokyklos laikų Erika Balčiūnaitė atskleidė, kad pati yra sulaukusi grasinimų iš įtariamųjų.

Erika teigė, kad 14-metė įtariamoji su savo draugų kompanija jai siuntė balso žinutes, kuriose teigė, kad Eriką nužudys, o fone vaikinai šaukė, jog mergina bus išprievartauta ant automobilio variklio kapoto.

Kaip įrodymą tv3.lt redakcijai Erika atsiuntė garso įrašus, kuriuose gausu jai skirtų grasinimų, esą iš įtariamosios.

„Žiūrėk, mažute, tu esi tiesiog pra*** k*** ir vaidini kietą. Tu ant Urtės (bendros merginų draugės – aut. past.) nepastumsi, nes dabar visi girdėjo, kaip tu ant jos stūmei. Chebra, pasakykite, ginsime Urtę?“ – garso įrašuose kalbėjo mergina.

„Ginsime k*** iki kraujo. Užmušime, padla, pakasime“, – fone atsiliepė vaikinas.

„Girdėjai? Visi mus gins. Tai b***, tu tiesiog valink n*** į šoną. 4-tą valandą susitinkame ir mes labai gražiai pakalbėsime, bet kaip ir visi pasakė, kol tave kasime, mes tau paleisime kokią dainą, kad tau būtų linksmiau būti kasamai.

Mes tavo šlykštų snukį sugrūsime į bet kokį šūdą, kuris pirmas mums pasitaikys. Mažute, tiesiog geriau praslysk n*** ir gyvenk savo paskutines gyvenimo valandas“, – sakė, Erikos teigimu, įtariamoji.

Prie šių grasinimų kituose balso įrašuose prisidėjo ir vaikinai.

„Varyk į parką, žiurke, d********* tave ant mašinos kapoto. Čiulpk dešrą visiems, š*** j***, pačiulpk“, – šaukė keli vaikinai.

Platesnį Erikos Balčiūnaitės liudijimą galite skaityti čia.

Grasinimus galite išgirsti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer