Jau šiandien – orų pokyčiai: pasirodys ir pavojingi reiškiniai

Orus Europoje lems dvi aukšto slėgio sritys ir žemo slėgio sritis žemyno šiaurėje. Pietinėje, centrinėje ir Rytų Europoje šiandien bus saulėta, o šiauriau audros debesų juostos vyraus debesuotas dangus. Pietinėje, centrinėje ir rytinėje žemyno dalyje bus karšta, šiaurėje ir vakaruose orai bus gerokai gaivesni.

Lietuvoje dieną daug kur lis, vietomis smarkiai, su perkūnija ir kruša. Perkūnijos metu tikėtini ir smarkaus vėjo gūsiai.

Temperatūra šiandienj iki lietaus šalies rytuose kais iki 27–30 laipsnių karščio. Po lietaus bus apie 21–23 laipsnius, o šiaurės vakaruose bus vos 17–19 laipsnių.

„Kitaip tariant, orai keisis“, – sako sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienio naktį daug kur palis, bet daugiausiai ir ilgiausiai lis rytinėje šalies dalyje. Dieną gali palyti nebent labai trumpai ir visai nedaug. Naktis dar gana šilta – atvės iki 13–15 laipsnių, bet dieną šils tiktai iki 19–21 laipsnio, kur nors 23.

Penktadienį lietaus nenumatoma, dieną vyraus saulėti orai. Naktį atvės iki 11–13, prie jūros bus apie 16, dieną šils iki 22–24 laipsnių, prie pat jūros bus apie 20.

www.tv3.lt

Site Footer