Jokiu būdu nešildykite mikrobangų krosnelėje 3 produktų: kiti to nežino

Neretai pietų metu, keliaujant ar skubant tenka pasinaudoti mikrobangų krosnele. Ir nors atrodo, kad nėra nieko blogo šildytis maistą joje, tačiau kelios klaidos gali sukelti rimtą pavojų. Sužinokite, kokių produktų ir daiktų jokiu būdu negalima dėti į mikrobangų krosnelę.

Mikrobangų krosnelė – vienas patogiausių prietaisų šiais laikais, kuomet nuolat visur skubame. Vis dėlto, nors daugumai mikrobangų krosnelės nekelia jokio pavojau, tačiau kartais jos gali pridaryti rimtų bėdų.

Pasirodo, tam tikrų daiktų ir maisto produktų joje šildyti nedera. Dalinamės net 3 dalykais, kurių negalima dėti į šį puikų prietaisą.

1. Aliuminio folija

Mikrobangų krosnelės vidus pagamintas iš metalo, todėl ji gali veikti tarsi veidrodis. Taip metalas atspindi radijo bangas, kurios skleidžia elektromagnetinę energiją, sušildydamos jūsų maistą.

Jeigu į mikrobangų krosnelę įdėsite aliuminio foliją, ji bangas atspindės nuo gaminio ir folija netrukus užsiplieks degti. Taigi, kyla pavojus ne tik prietaisui, bet ir jūsų gyvybei, ahs.com.

2. Kietai virti kiaušiniai

Nors internete pilna įvairiausių receptų, kaip nededant daug pastangų galima pasigaminti patiekalus mikrobangų krosnelė, vis dėlto, kartais nuo eksperimentų reikėtų susilaikyti.

Mikrobangų krosnelės viduje maistas šyla itin aukštoje temperatūroje, todėl jeigu į ją įdėsime kiaušinius ir norėsime juos „išvirti“, kiaušinio lukštas prisipildys garų. Taip kiaušinis gali įtrūkti, o blogiausiu atveju net ir sprogti.

3. Kelioniniai puodeliai

Kelioninis puodelis, paprastai būna pagamintas iš plastiko arba plieno, todėl vien dėl to jie neturėtų būti dedami į mikrobangų krosnelę.

Dėl metalo, kuris yra jūsų mikrobangų krosnelės konstrukcijos dalis, plieniniai puodeliai neleis jūsų gėrimui įkaisti ir netgi sukels trintį dėl skleidžiamos energijos.

Visuomet prieš dedami daugkartinius puodelius patikrinkite, ar jie tinkami dėti į mikrobangų krosnelę. Verčiau spėkite kavą išgerti karštą, kad vėliau jos netektų šildyti mikrobangų krosnelėje ir taip rizikuoti.

www.tv3.lt

Site Footer