Jonavoje mįslingai dingo 18-metė: įsėdo į mašiną, o paskui jos niekas nebematė

Antradienį Jonavoje dingo 18-metė mergina. Artimieji negali su ja susisiekti jau 2 paras ir meldžia padėti. Paskutinį kartą mergina pastebėta įsėdanti į automobilį AUDI, o kur atsidūrė vėliau – nežinoma. Policijos pajėgos sukeltos ant kojų – pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyksta paieška.

Socialiniuose tinkluose pasklido pagalbos šauksmas – artimieji ieško dingusios 18-metės jonavietės. Policijos pareigūnai taip pat sukruto, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir merginos paieška, tiriamos įvairios versijos.

Artimuosius neramina mintis, kad mergina galimai atsidūrė nusikaltėlių gniaužtuose arba buvo išvežta į užsienį.

„SOS. SKUBI PAIEŠKA. Evelina Bespalovaitė. Birželio 14 d. 10.05 val. prie Jonavos politechnikos mokyklos įsėdo į AUDI A6. Buvo pervesti arba atiduoti į rankas pinigai nuo jonaviečio vyro romų tautybės, planuota pakeliui į Olandiją persėsti į mini autobusą“, – rašoma „Facebook“ įraše.

Artimieji priduria, kad su mergina nebuvo jokio ryšio nuo birželio 14 d. 15 val. – nieko negirdėjo iš jos jau 2 paras.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Reda Zarauskienė informavo tv3.lt, kad pareigūnai vykdo dingusios merginos paiešką.

Birželio 15 dieną, apie 18.20 val., policijos pareigūnai sulaukė pranešimo, kad nežinoma 18-metės buvimo vieta ir kad apie ją negauta jokių žinių.

„Kreipėsi moters artimieji, kurie paaiškino, jog ji negrįžo namo. Pirminiais duomenimis, moteris paskutinį kartą matyta birželio 14 dieną apie 10 val. prie Jonavos politechnikos mokyklos.

Šiuo metu Kauno apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl dingusios Evelinos Bespalovaitės, 2004 m. gimimo. Pradėta moters paieška“, – komentavo R. Zarauskienė.

Internete sklando įvairių nuomonių ir įtarimų, kad mergina galėjo tapti sunkaus nusikaltimo auka.

„Kol kas nė viena versija nėra atmetama“, – atsakė policijos atstovė. Ir pridūrė, kad kadangi pradėtas ikiteisminis tyrimas, daugiau detalių šiuo metu atskleisti negali.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer