Justina Rudokė – apie pirmąjį pasimatymą su Ramūnu Rudoku: „Man sesuo sakė: gal neik?“

Tinklalaidėje „Tik į priekį“ apsilankė aktoriaus, režisieriaus bei laidų vedėjo Ramūno Rudoko žmona Justina Rudokė. Moteris ne tik papasakojo apie pažintį su vyru, bet ir atskleidė artimųjų reakciją, bei praskleidė asmeninio gyvenimo šydą.

J. Rudokė neslepia, kad jos santykis su vyru iki šiol yra labai artimas: „Aš pirmiausia Ramūną vadinu ir savo geriausiu draugu, nes mūsų santykiai yra apie viską – viskuo su juo dalinuosi.“

Nors apie jų santykius jau seniai žino visa Lietuva, laidos viešnia neslepia, kad iki šiol jaučia visuomenės kritiką dėl 28 metų skirtumo su Ramūnu.

„Spaudimas jaučiasi ir dabar. Kažkoks straipsnis, tinklalaidė, su ja ir pasirodys komentarai: „nenormali, su tėvu gyvena“. Iki šiol dar yra tie komentarai. Ačiū Dievui, turim gerus ir normalius draugus, kurie supranta, kad meilė nesirenka. Niekada savęs nestabdžiau, nes pažinau žmogų ir supratau, kad čia kažkas labai gero. Tad kodėl aš turiu sustoti ir galvoti, kad kažkas čia yra ne taip“, – sakė ji.

Kaip teigia Justina, su savo vyru Ramūnu jie susipažino per feisbuką. Po kiek laiko bendravimo jie galiausiai ryžosi nueiti į pasimatymą.

„Pamenu, ėjome pietauti, aš labai jaudinausi. Sesuo mane išlydėjo į pasimatymą ir sakė: „gal neik?“ Taip galiausiai draugavome, susitikinėjome gal tris mėnesius ir tada nunešėme prašymus į santuokų rūmus – niekas nežinojo. Tada jau jis ir atvažiavo pas mano tėvus į Skuodą susipažinti“, – prisiminė ji.

Kaip tikina pašnekovė, prieš pirmąjį susitikimą su jos vaikinu tėvai net nežinojo, kad tai bus Ramūnas Rudokas.

„jiems buvo lengvas šokas – naujas draugas, daug vyresnis. Kai vakaras įgavo pagreitį, jis pasakė mano tėvams, kad nori paprašyti mano rankos. Viskas įvyko labai greitai. Man net tėvai sakė neskubėti, palaukti, padraugauti. Bet buvo meilė aukščiau visko“, – neslepia Justina.

Pokalbį apie pažintį su Ramūnu Rudoku su J. Rudoke žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.

Tinklalaidę galite žiūrėti ir TV3 televizijos YouTube kanale:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer