Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė dalijasi vestuvių kadrais: „Viskas taip, kaip mes norėjom“

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė susituokė liepos 5 dieną. Praėjus keletui dienų ir nurimus šventinėms emocijoms, pora dalijasi išskirtiniais kadrais su naujienų portalu tv3.lt.

Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė savo vestuvių dieną atrodė kaip iš pasakos.

Jiedu susituokė studijoje „Vynvytis“, kuri turi ir jaukų vidinį kiemelį, apsuptą žalumos. Šventės metu nuotaiką kūrė atlikėjas Vaidas Baumila, o porą sutuokė artimas jųdviejų bičiulis, TV3 laidų vedėjas Gian Luca Demarco.

Savo svarbiausią gyvenimo šventę jie patikėjo įamžinti fotografui Gustui Sikui.

„Viskas būtent taip kaip mes ir norėjom“, – rašė G. Mikalauskytė šalia šventinių kadrų.

Nuotaka dėvėjo APRILIS studijos suknelę ilgomis rankovėmis, o Justinas pasirinko juodą „BML Menswear“ smokingą.

„Vintažinė, Joan Crawford ir Old Hollywood filmų nuotaka. Kai nuotaka bekompromisiškai jaučia save, įkvėpimas ateina iš JOS, o detalės tik papildo asmenybę“, – dalijosi mados namai.

Po vestuvių Greta pasirinko Jankevičės pavardę.

Sveikino bičiuliai

Pasveikinti Justino ir Gretos rinkosi artimiausi jųdviejų bičiuliai. Tarp jų – ir Mindaugas Stasiulis su besilaukiančia žmona Milda, neseniai mama tapusi Dijora Petrikonytė su mylimuoju Andriumi bei daugelis kitų.

Svečiai puošėsi juoda spalva.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Justinas ir Greta kartu – ne vienerius metus. Jų draugystė prasidėjo dar 2016-aisiais.

Paskutinę vasaros dieną jiedu atvyko į TV3 televizijos 23-iojo sezono atidarymą Kalnų parke.

„Mes savo jausmų ir nedemonstravome, nešaukėme garsiai. Viskas labai šviežia mums abiems. Tiesiog kažkam, matyt, buvo labai įdomu. Dėmesio tikrai nesiekiame, visada atsiras tų, kuriems patiksime ir tų, kuriems ne“, – tąkart sakė Greta.

2020-ųjų sausį gimė sūnus, kurį tėvai pavadino Leonu.

Apie tai, kad taps tėčiu, Justinas pranešė TV3 televizijos laidoje „Gero vakaro šou“.

„Pirmai šeimai aš jau papasakojau, atėjo laikas papasakoti antrąjai. Tiesiog jūs esate pirmieji, kuriems aš tai sakau viešai – greitai mes su Greta papildysime Lietuvos tautiečių gretas dar vienu asmeniu. Aš būsiu tėtis!“ – savo kolegai Mindaugui Stasiuliui  ir žiūrovams džiugią naujieną paskelbė Justinas.

Tais pačiais metais, 2020-aisiais, pora susižadėjo.

www.tv3.lt

Site Footer