Monika Liu pasidalijo mielu mylimojo kadru: šalia – ir šunytė Balbina

Neseniai pasklido žinia, kad dainininkė Monika Liu (36 m.) nebėra vieniša – jos širdį užkariavo jaunas komikas Antanas Sadauskas (27 m.). Moteris visai neseniai pasidalijo šiltu mylimojo kadru.

Socialiniame tinkle „Instagram“ Monika Liu pasidalijo nuotrauka, kurioje užfiksuota jauki akimirka.

Kadre matyti prie ežero sėdintis A. Sadauskas, šalia jo – Monikos šunytė Balbina.

Monikai Liu – šilta mylimojo žinutė v

Primename, kad birželio 29-ąją atlikėja sukvietė gerbėjus į festivalį „LNOBT Open“, kuriame užbūrė sceną su LNOBT simfoniniu orkestru. Ją palaikyti atvyko ir  mylimasis. 

Socialiniuose tinkluose po koncerto A. Sadauskas Monikai skyrė šiltą žinutę.

„Proud (liet. – didžiuojuosi)“, – rašė Antanas. 

Prakalbo apie naujus jausmus

Kiek anksčiau atlikėja tv3.lt laidoje „Pasikalbėkim“ papasakojo apie savo naujus jausmus.

Ilgiausi Monikos santykiai su mylimuoju truko aštuonerius metus, o po to buvo etapas, kai ji visai niekur nėjo ir pasinėrė tik į muziką.

Dainininkė pabrėžia, kad yra santykių žmogus, tačiau kaip rasti tą, su kuriuo pavyktų sukurti šeimą, jai vis dar mįslė.

„Aš gyvenime gerai žinojau, kaip pasidaryti karjerą, užsidirbti pinigų, kaip kurti ir gilinti savo žinias, bendrauti su šeima ar draugais. Tačiau „santykių laukas“ man buvo neaiškus, nes aš nežinojau, ką daryti, kad šalia atsirastų tinkamas žmogus.

Vienu metu tiesiog paleidau viską ir porą metų išvis niekur nėjau. Mano artimiausi draugai sakė: „Monika, tu pradirbsi savo metus, šeimos galimybę“.

Negaliu sakyti, kad neturėjau santykių – aš bandžiau, bet vis kažkas ne taip ėjosi. O dabar galiu pasakyti, kad esu naujos pažinties etape“, – šypsodamasi sako Monika.

www.tv3.lt

Site Footer