Kaimynai negali patikėti šeimos tragedija Tauragės rajone: vyrą mini geruoju, o našlaičiais liko 3 vaikai

Šeimos drama Tauragės rajone – ten anksti ryte, Kunigiškių kaime, aidėjo šūviai. 47-erių vyras medžiokliniu šautuvu nušovė savo 8 metais jaunesnę sutuoktinę ir pats nusišovė. Policija neatskleidžia, ar namuose naktį buvo girtaujama. Be tėvų liko trys vaikai.

Apie tragediją namo kieme – kai vyras nušovė žmoną ir pats nusišovė – pasakoja kaimynas, girdėjęs ryto tyloje aidėjusius šūvius.

„Aš ryte prieš 6 val. šūvius du girdėjau. Prabudęs, miegamas čia, langas atviras, tylu vis tiek. Tai du šūvius girdėjau tikrai. Dar žmonai sakau – kas čia nuo ryto šaudo“, – pasakoja kaimynas Žilvinas.

Pro tvorą matyti dar nuo ryto ant žolės likusios kraujo žymės. Kaimynai šokiruoti, sako, kad šeima buvo rami.

Į 47-erių vyrą kreipdavosi, kai reikdavo paremontuoti automobilį, jokių didelių pykčių ar barnių anksčiau nepastebėjo.

Jokių įtarimų nekilo

Įvykus tragedijai be tėvų liko trys vaikai. Kaimynai tuo, kas įvyko, patikėti vis dar negali.

„Baisu, baisu, iš tikrųjų, baisu, našlaičiai vaikai. Tai ir kalbam, kad jei norėjo pasitraukti, galėjo pasitraukti arba išsiskirti, jeigu kas buvo, bet palikti vaikus našlaičiais, nepagalvojo, nebent žmogui liga kokia. Baisu, tragedija tikrai“, – sako kaimynė Laima. 

„Nei minties, taip gražiai gyveno, geras ir žmogus buvo, geras ir specialistas. Auto elektrikas geras buvo. Paslaugus, paprašysi namie, ar į servisą“, – tikina kaimynas Antanas. 

„Teisingai, šokiravo, net brolis paskambino. Vaiko brolio mašiną iš vakaro tvarkė, sako – negali būti, nusišneki“, – kalba kaimynas Žilvinas.  

Pranešė šeimos giminaitis

Situaciją komentuoja ir Tauragės policijos atstovė. 

„Šiandien paryčiais apie 5 val. 50 min. buvo gautas pranešimas iš šeimos giminaičio, kad gyvenamojo namo kieme, Tauragės rajone, Kunigiškių kaime, yra rasti du kūnai – tai moters 39-erių metų ir vyro 47-erių metų – su šautinėmis žaizdomis“, – komentuoja Tauragės policijos atstovė Greta Kęsminaitė-Pudžemė. 

Kartu tame pačiame name gyvena ir nužudytos moters brolis su šeima, jis ir pranešė apie nelaimę. Policija daugiau detalių apie įvykį neatskleidžia, tiriama, ar sutuoktiniai buvo blaivūs. Vyras buvo medžiotojas. 

„Vyras leidimą ginklui turėjo, jis buvo lygiavamzdis šautuvas skirtas medžioklei“, – teigia policijos atstovė. 

Našlaičiais likę trys vaikai glaudžiasi pas šeimos giminaičius.

www.tv3.lt

Site Footer