Kauno oro uoste – kuriozas lėktuve: girtutėlį latvį pareigūnams teko nešte išnešti

Pasieniečiai Kauno oro uoste sulaikė Latvijos pilietį, atskridusį reisu iš Bergeno. Jis buvo apsvaigęs nuo alkoholio, lėktuvo įgulai nepavyko jo išprašyti iš nusileidusio orlaivio, pareigūnams teko jį nešte išnešti.

Sekmadienio naktį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus pasienio rinktinės Vilniaus oro uosto pasienio užkardos Kauno oro uosto pasienio kontrolės punkte (PKP) pasieniečiai sulaukė pranešimo iš aviacijos saugumo skyriaus, kad iš Norvegijos, Bergeno miesto, atvykstančiame lėktuve yra itin neblaivus keleivis.

Pasak VSAT, stipriai įmigusio 45-erių Latvijos piliečio neįmanoma buvo pažadinti ir išlaipinti iš lėktuvo. Pasitelkus oro uoste dirbančius Viešojo saugumo tarnybos pareigūnus, latvį teko iš orlaivio kone nešte išnešti.

Atsidūręs Kauno oro uosto PKP tarnybinėse patalpose, alkoholio itin padauginęs keleivis nesėkmingai bandė orientuotis aplinkoje.

Kelias valandas latvis praleido PKP laikino sulaikymo patalpoje. Pasieniečiai atliko jo asmens daiktų apžiūrą, buvo rastas visiškai tuščias vieno litro talpos butelis vokiško likerio butelis, kurį keleivis įsigijo duty-free parduotuvėje.

Tačiau pasieniečius labiau sudomino kitas radinys – latvio piniginėje buvęs vairuotojo pažymėjimas. VSAT pareigūnai įtaria, kad Latvijos piliečio vardu neva šioje šalyje išduotas dokumentas – visiška klastotė.

Beveik po trijų valandų, jau pirmadienį, problemų lėktuvo įgulai ir bėdų sau pridariusį latvį ir suklastotą jo vairuotojo pažymėjimą pasieniečiai perdavė Kauno policijos pareigūnams. Jie ir atliks tolesnį tyrimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer